Maziye dönüp baktığınız zaman size en cok hata yaptırmış olan yanınız,duygunuz ya da düşünceniz ne olmuş?

Iyi aksamlar herkese

Sorum basliktada oldugu gibi

Hayatta her insanin hatalari olur,kusurlari olmustur gecmisinde.

Ve bu herkesce farkli kaynakli olabilir diye düsünüyorum.

Detayi daha fazla uzatmadan sizden kücük bir muhasebe yapip paylasmanizi rica ediyorum.

Sorumu tekrarlayacak olursam:

gecmisinize dönüp baktiginizda hatalariniza,belki de pismanliklariniza neden olan asil sey nedir?

dinlemelik; link

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Size de İyi Akşamlar '' -Şavk ''

Bazen ben yaşadıklarıma baktığımda bazı şeyler için pişmanlıklar duyarım ama onlar olmasa doğru olanı nasıl anlarız değil mi? bence her yaşanılan şeyin bir sebebi, bir anlamı var sanki keşke bu kadar çalışmasaydım Çok çalışmak, çalışmayı abartmak, çalışmayı bir hayat yapıp bu uğurda , ailelerimizi, kardeşlerimizi ve dostlarımızı ihmal etmek ben dahil hepimizin yaptığı temel hatalardan biridir. Çalışmak, çalışmayı adeta bir ibadete çevirip hayatın bir parçası yapmak iyi de, bu nedenle kendimiz ve ailemize yeteri kadar zaman ayırmamak iyi bir şey değil Bir çoğumuzun pişmanlığı ailemize yeterince vakit ayıramamak olur sanırım. Bir pişmanlık listesi yapmak için çok erken değil bence. Pişmanlıklar kimine göre değişebilir elbette ama yazdıklarınızı okuduktan sonra hayatınızı sorgulama başlıyorsunuz. kısacası hata yapıp pişmanlık yaşadım ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şu öfkemi dilime yansıttığım için çok üzülüyorum. İntikam alıcı sözler söylemiştim geçmişte. Aklıma geldikçe gözlerim doluyor zaman zaman...

1|0
    0|0
  • Saflık ve bağlılık

1|0
    0|0
  • Sabirsiz ve asabi olusumdan kaynakli hatalar ve pismanliklarım var..

1|0
    0|0
  • Çok salahtım ve suskundum 12 yaşıma kadar ://

1|0
    0|0
  • karşılıksız sadakat derim çekilirim

1|0
    0|0
  • geçmişe dönüp bakmam gelecekte yaşanacak çok şey varken geçmişle neden zaman kaybedeyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Büyük konuşmuşum asla yapmam demişim...

1|0
    0|0
  • Neye yazık ki hatırlayamıyorum hiçbırseyı

1|0
    0|0
  • Düşünmeden hareket etmem dikkatsizlik

1|0
    0|0
  • çok sevdim sevdiğim için bir sürü hata yaptım vicdanım rahat değil

1|0
    0|0
  • Meraklı ve sabırsız olmam.

1|0
    0|0
  • Tecrübesizlik kesinlikle. Kolay güvenmek, insanları tanıyamamak.

1|0
    0|0
  • İnsanları kırmamak için çabalamak ve hep hep kırılan taraf olmak

1|0
    0|0
Yükleniyor...