Tarihte başarılı bulduğunuz örnek aldığınız gerçekten büyük insanmış dediğiiniz kişi kim?

herkesin tarihte bir kişide olsa vay be dediği biri vardır siz kimi idol olarak görüyorsunuz kime hayransınız ?

paylaşır mısınız?

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Cevaplara bakıyorum da çoğu kişi Atatürk demiş..Atatürk zaten bütün Türkiye vatandaşlarının idolüdür.O yüzden kendimize başka kişilerde aramak lazım diye düşünüyorum..Benim idolüm Bob Marley..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• charlie chaplin

0|2
    1|0
  • Mustafa Kemal Atatürk <3

0|1
    0|0
  • Tabiki de Mustafa Kemal ATATÜRK

0|0
    0|0
  • Fatih Sultan Mehmet, Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tabi, Vecihi Hürkuş,Nicole Tesla de benim başarılı bulduğum isimler arasında

0|0
    0|0
    • O da iyimiş :)

• havacılar çok iyi bence, girsem kazanırdım, gözüm falan da bozuk değil, ama boy sıkıntılı :D napacaksın işte, hayırlısı olsun ya :) kısmet diyelim, çıkıyorum ben şimdi iyi akşamlar sana güzel sohbetti :)

• Hayırlısı diyelim :) Sohbet için teşekkürler bence de güzeldi :) iyi akşamlar görüşürüz :)

• albert aynstayn biliyorum yazilisi yanlis ona odaklanmayin dogrusunu bilmedigimden.neyse bu aptal saniliyomus falan aslinda cok zeki ya cok hosuma gidiyor

0|0
    0|0
    • Albert in hayatı çok garip ya bana da aptal dediler atomu parçalayıp ellerine verdim diyo ya :)

• dun gece izledim cookk guzeldi baya agladim

• Bu kadar çabuk izleyeceğini tahmin etmemiştim :) 3 saatini verdiğine deydi yani :) iyi iyi güzel bulmana sevindim :)

• Malcom X...

0|0
    0|0
  • ATATÜRK <3

0|0
    0|0
  • Atatürk <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Helen Keller

Bebeklik çağından itibaren kör-sağır ve dilsiz olmasına rağmen beş lisan bilen, bisiklet, kano ve yelkenli ile gezintiye çıkan, yüzen, satranç oynayan, onlarca kitap yazan bir kadındı. Harvard üniversitesi mezunudur. Özgürlük madalyası sahibidir. Dünyada onun gösterdiği mucizeyi gösterebilmiş başka kimse yoktur, imkansız sözcüğünü lügattan silen bir kadındır

1|1
    0|1
    • İşte çoğu insan adını bile duymamıştır helal olsun :)

• türk yabancı musluman veya gayrı muslum dıye ayırmam ben,tarıhı degıstıren herkes ama az ama cok saygıyı hakeder,hitler cok acaıp bır kısılıktır mesela,aslında dunya dısından oldugu bıle soylenır!

0|0
    0|0
    • Bu dünyadan olmadığı kesin kardeş.

• Vayy helal olsun kardeşimsin :) bırak elin ırkçılarını :)

• mustafa kemalı ne kadar tanıyorsun:)) hıtler ıle bırcok yonden aynıdırlar! ıkısıde mu tarıkatını aradılar mesela...!

• MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

1|1
    0|0
  • hitleri severim yahudilerden sabun yaptığı için.

0|0
    2|0
    • hangi deli adam liderlik yapabilir

• Hitler. :)

• Atatürk <3

Atatürk'e "din düşmanı" diyen kişiler; Kuran'ı Kerim'in Atatürk zamanında Türkçeleştirilip, çoğaltılıp ücretsiz dağıttırdığını unutmayın..

0|0
    0|0
    • Övünmek gibi olmasın ama Atatürk ün kurduğu bir ülkede yaşıyoruz kardeşim :)

• Hala beğenmeyenler var, onlara çoğu zaman " sktirin gidin o zaman o adamın ülkesinden" demek geliyor içimden..

• Aymen şu.ülkede yaşayıp onu sevmemek ya da aşağılamak bu neyin kafası?

• Fatih Sultan Mehmet

0|0
    0|0
  • Hz.Muhammed

0|0
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürk

Ernesto Che guevera

0|0
    0|0
    • Atatürk hiç şüphesiz 1 numara bence de ama 3. Che ondan önce gelen biri daha var :) aklına geldi mi :)

• ne yasagı be Deniz Gezmiş işte türkiyede özgürlügn adaletın alkarın kardeslıgının llıderı oncusu !

• Aynn kardeşim helal olsun ben che yi görünce onu yazmanı beklerdim :) Böyle şifteli gibi yazıyoz :) benim hayatımda Mustafa Kemal i zaten sevmek zorundayız bence bu yüzden bana göre kendi küçük yüreği büyük insan DENİZ GEZMİŞ.1 numara.

Yükleniyor...