TÜRKİYEDİR GALATASARAY.

GALATASARAY şampiyonlar liginde geçen senenin şampiyonlar ligi şampiyonunu ve bu senenin ev sahibi takımı olan UMMC Ekaterinburgu yenerek finale yükselen galatasaray finaldede ezeli rakibi fener bahçeyi yenerek bu kupada tek namağlup takım olan fener bahçeyi harika bir oyunla yenerek şampiyon oldu tebrikler avrupa fatihi tebrikler ve fener bahçeyi göstermiş olduğu başarıdan dolayı tebrik ederim. sizin düşüncelerinizi alabilir miyim arkadaşlar.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• basket çok fazla izlemem ama iki takımında oynadığı basket zevk verdi Fenerbahçe alan savunmasını hiç iyi yapamadı Galatasarayı bugün yenebilirdide yinede Galatasaray çok iyidi iki takımda iyidi Gslileri tebrik ederim.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim kardeşim bende iki takımıda tebrik ederim göstermiş oldukları çabadan ve başarıdan dolayı mutluluğumuz hep böyle olur inşALLAH avrupa kupasında finali iki tür takımı kapar inşALLAH.

• Ben teşekkür ederim kardeşim güzel yorumların için.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• tebrıkler kızlar dıyoruz,gurur duyduk dıyoruz gıdıp topcuların suratına tukurmelerını beklıyoruz!

yada bızım topcular kızların formasıyla cıksın bı dahakı maclara:(

0|1
    0|0
    • evet kardeşim biraz haklı olabilirsin ancak futbol türkiyede çok zor bir spor dışarı etkenlerinden dolayı haksızlık hırsızlık ve şikelerden dolayı yinede GALATASARAY elinden geleni yapıyor avrupada iki senedir guruplardan çıkıp çeyrek final havasını yaşatıyor inşALLAH daha iyi zaferler gelecek ALLAH büyük.

• Ülkemiz aşina sevindirici

0|0
    0|0
  • Işıl Alben'e helal olsun maçın başından sonuna kadar en çok oynuyan futbolcuydu.

Şampiyonluk yarınlara kaldı gördün mü fener demek istiyorum :D

0|1
    0|2
    • Işıl Alben evet gerçekten GALATASARAYı ayakta tutan kaptan teşekkürler gerçek bir GALATASARAYlı kupa senorimisinde duran adam yaptırdıya helal olsun kaptanımıza geçmiş olsun dileklerimiz her daim fenerlilere.

• İnşallah kardeşim.

Herşeyden ve herkesten önemli olan zaten Galatasaray.

ben teşekkür ederim kardeşim iyi akşamlar.

• iyi akşamlar kardeşim.

• Liverpool City maçı 3-2 bitti ona üzüldüm ama çok şükür Galatasaray kazandı üzüntüm baya azaldı:)

0|1
    0|0
  • Kupa Fransızların

0|1
    0|0
    • kuruluş misyonu "türk olmayan takımları" yenmek olan bir takım daha nasıl fransız diye eleştirilebilir ki?

Yükleniyor...