Kadının gözyaşları ne kadar gerçekçidir?

Aşkı yüzünden ağladığını acılar çektiğini Her ortamda sıkılmadan anlatan bir kadın ne kadar gerçekçidir? :)

Güncellemeler:
İşte Asıl söz Geliyor Gerçektende Silah olarak kullanıyor musunuz? :):)
Peki Suçlu olduğunuz bir konuda sırf kendinizi affettirmek için çocuk gibi ağlıyormusunuz ? :)
Kendi özeleştirisini Verebilen Kadınları Görmek ne güzel Bu samimi cevaplarınız için Çok teşekkür ederim hanımlar.
Kadınlar eşinizin,sevgilinizin bir konuda ezik düşmesi veya huzursuz olması aşırı derecede sizi çok etkilermi ağlarmısınız yoksa dertleşirmisiniz?

0|0
80|55

En İyi Kız Görüşü

• eğer gerçekten seviyorsa o kız, geceleri ağlamaktan helak olur yastığında kuru yer kalmaz, ama bunu asla kimse sevdiği de dahil görmez bilmez, çükü hissettirmez, içten içe kendini yer ve tüketir, siz dışardan aman yarabbi nasıl hala bu kadar gülebiliyor hiçbir şeyi kafaya takmıyor dersiniz ama gel sen onu içine sor.

ama malesef ağlama işini o kadar güzel kullanan hemcinslerimiz var ki siz de haklısınız böyle bir soruyu sormaya.

ben ağlarım ama yalnızken ağlarım içimdekileri dökerim, eğer başkalarının yanında ağlamışsam bilirim ki bu son noktadır, artık tamamen dolmuşumdur ve ağlamam kriz gibi olur ama son 10 yılda belki bir kere böyle olmuşumdur, yani bu numar adan ağlama işlerinden pek anlamam :))))

8|6
    2|1

Kızlar Ne Diyor 79

• aşkı için ağlayan bir kadın gördüğümde ben de abarttığını düşünüyorum. içimden yarın unutursun ne de olsa diyorum. bu ağlama işi uzun sürerse acı çektiğine inanırım.

ben de kolay ağlayabiliyorum. ağlamak için hiç uğraşmam sahte ağlamalarım yoktur ama gereksiz ağlamalarım çoktur. kendime çok kızıyorum bu konuda ama elimde değil maalesef

1|2
    0|0
  • eskiden çok kolay ağlardım sulugözdüm. ama artık gerçekten acı çekmedikçe ağlamıyorumm ve en iyi cevap seçtiğin arkadaşımın dediği gibi içten içe ağlıyorum canım çıkana gözlerim ertesi gün esrarkeşler gibi mosmor olana kadar ağlıyorum ama diyorum ya için için kimseye göstermeden ağlıyorummm ve asla silah olarak kullanmıyorum

0|2
    0|0
  • Bazi kadinlarin sahte gozyaslarindansa erkeklerin bir iki damla yasini tercih ederim

1|7
    0|0
  • ben moralim bozukken birden bire kontrolum disinda aglarim ama bir erkege karsi kullanmam cunku o erkegin bana deger vermediginin gostergesi,ben aglamadan neden soylediklerimi kabul etmiyor ki?illaki aglamam zirlamam mi lazim?zayif kadinlar ve erkeklerini aptal sanan kadinlar genelde kullanirlar bu yontemi,ve en komigi su kii bir noktadan sonra erkek aglayan kadina ve o kadinin aglamasi artik eskisi gibi affedici davranmaz ve kabul ettirici etkisini kaybeder, :)

0|2
    0|0
  • benim için ağlamak zayıflıktır o yüzden kimsenin yanında ağlamamaya çalışırım ama bazen kendimi tutamam.

1|3
    0|0
  • ona inandığın kadar gerçektir.

1|2
    0|0
  • ben kısenı yanında aglamadım acımı kendım çektım hep için için agladım her ortamda anlatmak da hos dııl bence sevıyosun sonucta naparsa yapsın anlatmak doğru dıııl beaberken iiii konusup ayrılınca hakaretler söylemek arkasından ne kadar doğru bılmıyorum bnce hiç bı kadın gözyasını sılah olarak kullanmamalı kı özeldır gözyası bana göre samımıyet göstergesıdır

1|2
    0|0
  • Kadın ne kadar gerçekse gözyaşları da o kadar gerçektir..

0|4
    0|0
  • ben cevremde bana yakın bir kac arkadasıma beni aglatanın arkadaslarına ve sanalda herkese anlatabilirim askımı aglayabilirim de cünkü cok sulugözüm ama genelde kendimi tutarım cok doluysam ancak ama ailemin yanında aglayamam yabancı olunca daha rahat aglıyorum genelde geceleri yatagımda aglarım cünkü aglamak zayıflık gibi geliyor bana ama kesinlikle rol yapmam bence aglamak insanın içini bosaltması temizlemesidir sıkıntılardan tamammen arındırmaz belki ama aglamak agır bir yük alır insanın kalbinden..

0|1
    0|0
  • Ben ağlıyorsam gerçektir.

1|1
    0|0
  • cok susup birden icin icin ağlıyorsa senin icin en büyük gercek o olmalıdır o an

0|2
    0|0
  • Devamlı anlatmak istiyorsa gerçektir... Gözyaşları da gerçektir, neden olmasın?

0|1
    1|1
  • Bu konuda niye ağlayayım ki dertleşirim, onu dinlerim

0|1
    0|0
  • ben hiç bir zaman kımsenın yanında ağlamayan bırı olarak soyluyorum. canımı cok yakan bırıde olsa onu cokta sevsem asla karsısında ağlamayacak kadar gururluyum.gecelerı her basımı yastıga koydugumda hıckırıklara bogularak ağlamayı tercıh edıyorum.

2|1
    0|0
  • Kolay kolay gözyaşımı gören yoktur.. Ya tutarım ya ordan uzaklasırım.. Genelde kimseyede söylemezdim gururumdan ara sıralar cok dertliyim.. yakın arkadasım ve kuzenim bilir cok agladıgımı.. ilk baslarda pek rahat söylemezdim ama yalama yaptı.. Silah olarak kullanmıyorum içimden geliyor aglıyorum, cok canım yanıyor çünkü..

@Ha duygusal filmlerde hemen bekleyen bi damla gözyasım vardır. Bunu da herkes bilir o şekilde çok cabuk aglarım.. Haberleree depreme ölüme falan..

0|1
    0|0
  • hiç bir kimse değer vermediği sevmediği bir insan için tek damla göz yaşı dökmez ben inanırım öylelerine kadın çok mutludur normalde neşelidir ama bir anda o mutluluk neşe yok olmuştur umutsuz mutsuz bir insan halini almıştır sevmeseydi hiçde tınnnlamazdı zaten

0|1
    0|0
  • Bilmiyrm, kisilere gore degisiyor sanirim.. Kadin vardir samimidir gozyaslarinda kadin vardir degildir.. Zor bir soru:D Bizleri anlamak zor:D

0|1
    0|0
  • Ben gözyaşlarını tuttamayan kadınlardanım.Eğer silah olarak kullansaydım sağa sola rastgele ateş edip kendimi aptal durumuna düşürmezdim:D Olur olmaz her yerde ağlayabiliyorum.Ortamın yada olayın beni duygusala bağlaması yeterli.Silahlarını gerektiği yerde ve gerektiği biçimde kullanarak isabetli atışlar yapabilen hemcinslerimi de gönülden kutluyor.Başarıların devamını diliyorum.:D

1|1
    1|1
  • Senin inandığın kadar gerçektir.

1|3
    0|0
  • cok uzulurum onu uzen hersey beni de uzer ama niye aglayim yaaa ikimizde bunalima sokayim delimiyim,aglamam dertlesmek isterse,ama altini ciziyorum isterse dertlesirim,

0|1
    0|0
  • kişiden kişiye göre degişen bir sey oldugunu düşünüyorum.. Bazı insanlar cok hassastır, en ufak bir hatırlamada ya da herhangi bir seyde hemen aglamaya baslar.. bazı insanlar da diğer arkadasların dedigi gibi kimseye göstermeden kendi icinde yasar acısını. ama her ortamda aglayan insan rol yapıyor demek degildir bence bu..

1|1
    0|0
  • Ben kolay kolay ağlamam aşkın gelip geçici olduğunu bilirim duygularımın esiri olmam illa ağlıyorsam eğer timsah gözyası dökerim intikamlık acı çekmişsem onunda acı çekmesini sağlarım ki insan sevdiğini üzmez ve erkek dediğin ağlamayan değil bir kadını ağlatmayandır aslında ve gözyaşının bir görevi daha var ardından gelecek gülümse için temizlik yapar acıları döker rahatlatır ve bir kadın ağlıyosa eğer ağlatan adamın basına geleceklerinin altına attığı imzasıdır.

0|1
    1|0
  • bu durum kadınına göre değişir.. ben bile silah olarak kullanabilirim gerçekten de ama gerçek seven gerçekten ağlar, içinde yalan barındırmaz..

1|1
    0|3
  • Ağlayana bağlı bazıları süper numaracı.

3|2
    0|0
  • tabiki gerçek ten acı ceken biri herkesin içinde ağlamaz.bence blöfffffff

1|4
    0|0
  • başkalarının yanında asla ağlamam ağlama saatlerim vardır benim :)

0|2
    0|0
    • Senfoni eşliğinde :)

• ağlama ya ne diye ağlıyon :)

• ne biliiym bazen bazı şeylerin üstesinden gelemeyince ağlıyo insan işte.

• Bir erkek için ağlamadım diğer konularda ağladığımı ise kimse bilmez. Mesela bir olay oluyor ağlıyorsam bunu aileme veya sevgilime bile anlatmam. Zavallılık geliyor bana. Hem ağladığımı söylerek kimseyide mutlu edemem :)

0|1
    0|0
  • Silah olarak kullanmışlığım var. Çoğu zaman çok içten oluyor. Çok ağlayabilen biri değilim zaten, bu yüzden ağlatan kişi değerini bilmeli. Ama kalkıp kimsenin yanında ne için ne kadar ağladığımı anlatamam hiç. Görgüsüzlük gibi geliyor bu bana.

0|2
    0|0
    • "silah olarak kullanmışlığım var" buna inanırım. silah olarak kullananlardan nefret ediyorum. ki aslında nefret edemem ben, ama sevmiyorum işte. çünkü, bu şekilde iyi niyet çok güzel suistimal ediliyor.

• smirnoff veya absolut olacaksa tamamdır. meyve tabağı da olsun bari.

• ohaaayyyyah çok şekilsin.

• bence herkeze agladigini söyleyen bir insan dürüst olamaz cünkü gercekten üzülen insan bundan bahsetmekten hoslanmaz... bana bu dilde dolasan gözyaslari yapmacik geliyor acikcasi...

0|1
    0|0
  • kadın her sahada olduğu gibi tüm cinliğini ağlama konusunda da rahatça gösteriri herkese inanmamak laım hangisi inandırıcı yapar, o da merak tabi :))

0|3
    0|0
  • Kızlar Devam
    49

Erkekler Ne Diyor 55

• Çok kral rol keserler bu konuda bizde mal gibi canım cicim moduna bağlarız.

0|3
    0|0
  • Tamamen kandırmaca duygu sömürüsü.Sevdiğim öyle ağladığında heleki suçluyken deli gönül kalk yapıştır şuna tokatı ağzı burnu dağılsın diyo

0|2
    0|0
  • fener in türkiye kupasını alamadığına üzüldüğüm kadasr gerçekçi!

1|1
    0|1
  • tek bir şey bilirim. "kadının gülüşüne, ağlayışına ve sevişine" aldanma derler. şeytandır da derler. tehlikeli varlıklar, benden zekiler vesselam. hepsini selamlayıp eksilerini bekliyorum. ağlayınca da kıyamıyorum aslında ama, inanmamak lazım.

1|3
    1|0
    • Yalan söyleyip yapmadım öyle bir şey desem dünya iyisiydim ama, değil mi? Doğruya doğru, bazen karşındakinin kızgınlığını dizginlemesine yardımcı oluyor. Yapabiliyorken yapmıştım.

• Oha! Jelibon da var, süpersin. Mümkünse vodka da olsun. Olmaz mı?

• Alevli meyve tabağı yaptıracağım sana küçüktürüç

• Sanmıyorum kadının bile sessiz köşede aglayanı makbuldür

Göz önunde aglamayacak ama gözler şiş gezecek bitirir beni

1|2
    0|0
  • septil olurum bi kadın ağladımı yanımda

0|1
    0|0
  • biz erkekler genelde annelerimizin gözyaşlarını en gerçekçi ve acı veren olay olarak görürüz..

Ama gerçekten tanıyıp sevdiğin herhangi bir kişi içinde durum aynı olabilir..

1|2
    0|0
  • bi kadın neden ağladığını karşındakini hissettirir. gercekten ağlıyorsa, ondan korkmalısın. farkında olmazsın seni bırakmaz ama keşke bitseydi dersin. bi de yalancı gözyaşları vardır. genelde babasına en güzel şekilde kullanır. dediğini yaptırmak için duygu sömürgesidir. saygılar.

0|1
    0|0
  • valla ben inanmam hemen. Türk kadını sonuçta, oscarlık rol yapar alayı.

0|3
    0|0
  • Ağlamasın kadınlar.

1|1
    0|1
  • timsah gözyaşları

1|3
    0|0
  • ya çok içten yada çok yapmacık istediğin gibi algıla hep onlar haklıdır yani öyle davranırlar birşey yapamassın ne kadar haklı olsanda

0|1
    0|0
  • Ağlayan gözyaşı döken kadın ya da erkek kim olursa olsun samimiyetsiz olabileceğine inanmıyorum çok

0|1
    0|0
  • bence çoğu sahte ama aklım almıyıor hemen naıl akıyor oyle göz yaşı yaaa ben gerçek ağlasam bıle zor akıyor

0|2
    0|0
  • kadın = şeytan ...aksini iddia eden varsa bende bunu ispatlamaya hazırım

1|3
    2|0
  • Kadın normalde duygusaldır fakat bu duygusallığını bilinç altında bir koz olarak kullanıyor malesef..

0|2
    0|0
  • çok gerçekçidir.

0|1
    0|1
  • cumartesi bir kadın izledim tv de hem ağlıyormuş gibi yapıyor eşine ,hem kafa hareketiylede aşağılıyor aynı anda iki yüzlülük böyle şahit oldum çok üzüldüm umarım geneli böyle değildir kadınların .

0|2
    0|0
  • Ben inanmam

0|2
    1|0
  • silahtır silah:))çoğu zaman masum değildir:)

0|3
    0|0
  • genelleme yapmak gerekirse gözyaşındaki samimiyet azdır

0|2
    0|0
  • Kadınların Yalancı Gözyaşları Yoktur..

0|1
    0|1
  • Ağlayan Bir Kız Gerçekten Çok Kötü Oluyor İnsan Onu Ağlatmaya Kıyamaz Bee :/ Geçen Gün Durağa Giderken Görmüştüm Gerçekten Kötü .

1|1
    0|1
  • Tabiki sevdiğini söyleyen ve bunun için ağlayan kadın gerçekçidir ama öyleleri varki yalandanda olsa çok sağlam rol yapabiliyor

0|1
    0|0
  • Kadinlar kartopudur fazla sicak davranirsan erir gider avucunda. Herseye agladiklari icin ask icin aglamalarida a normal degil b

0|1
    0|0
  • kızlar çok duygusal varlıklardır. erkek daha duygusuzdur. ama kızlar hemen her şeye etkilenir ve ağlarlar.

0|1
    0|0
  • yalan timsah gözyaşı

0|2
    0|0
  • Kadınların Hydro Power güçleri vardır. Gözyaşlarının yarısı sahtedir.

0|2
    1|0
  • kadına göre değişir.

1|1
    0|0
  • gercektir ama çok fazla ağlıyolar bende her ağlamalarında eriyorum

0|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    25
Yükleniyor...