Siz ne yapardınız... benim yerimde olsanız...

selam. ruh halim berbat... sevgilim uzakta çalışıyo... onla internette her gün yazışıyorduk... ama son hafta değişti... 2 gündür siteye bağlanmadı.. neden açmıyon dedim o dedi ki her gün açamıyom bıkkınlık olmasın dye dedi... nasıl davranmam doğru olur sizce rahat mı bırakayım... bikaç gün yazışmazsak uzaklaşırız dye korkuyom... ondan onla konuşmadığım geceleri paniğe kapılıyom hemen... sizin fikrinizi bilmek isterdim... teşekkürler ...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• İşte sana rahatlık batmış :) Çok korkuyosun , bırak korkma ya ne gerek var bir adam için.

0|0
    0|0
    • ahhh... söylenmesi gibi kolay olsa keşke... bende düşünmeyeyim dye çalışıyom... olmuyo... kalbim o kadar atıyo ki ayrılacağımızı düşünürken(((((((((((

• yok ya yaşım normal bence... bu sizde yani türklerde kızlar erken evleniyolar... bizde bu normal yani 30 yaşımda da evlenirim...

• :) Sizde evlilik öncesi ilişki olduğundan normaldir. 30 yaş ne ya daha ne yaşıcaksın. 25 yaşından sonra evlenmek bana göre çok saçma daha niye evleniyosunki. Çocuk yapmak içinmi? Boş ver evliliği ne yapacaksın. Çocukda zaten bu devirde olmaz. Çok saçma harbiden evlilik. :)

Erkekler Ne Diyor 2

• bu siteden tanışıp sevgili mi oldunuz? bir erkek acayip derecede aşık değilse sürekli mesaj konuşma adamı sıkar. bırak biraz nefes alsın. bunu belirtmiş zaten.

0|0
    0|0
  • Bişey yapmazdım

0|0
    0|0
    • nasıl yani... rahat rahat mı uyurdun... ben uyuyamıyom (((((

Kızlar Ne Diyor 2

• bend o duruma düşmüştüm bı kere canım.Senın onlan açık açık konusman gerek nıye böyle yapyosn felan burada yazdıklarını gıt ona yaz

0|0
    0|0
    • sordum... hemde açık sordum ona bıktın mı benden dye...

• hiçkimsenn pesınden gıtme o sevıyosa yazar sana elınde sonunda bıraz rahat bırak onu bakalım napck

• teşekkür ederim cevap için. sen dediğin gibi yapmaya çalışcam...

• Hergün yazmak gerçekten bıkkınlık getirir.Arada bir nefes alın ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...