Düğününüzde sizden başkasının beyaz giymesine sinirlenir misiniz?

Düğününüzde sizden başkasının beyaz giymesine sinirlenir misiniz?

0|0
28|15

En İyi Kız Görüşü

• çok haklı bir noktaya bannak basmışsın :) kesinlikle densizler ve ezikler öyle yapıyor. beyaz giymek geline has bir durumdur. o gece herkes gelinin parıldamasına izin vermelidir. kimse onun önüne geçmeye ya da ona bezemeye çalışmamalı. beyaz giymek haliyle düğünde dikkat çeker. düğünde beyaz giymeyi normal kabul edenler de gerçekten aptalyada görgüsüzdür.Resmen gelini bastırmaya çalışanlar var hemde hiç az değil.

Benzer durum nişan ya da kına gecelerinde de görünüyor. mesela nişanda gelin abiye giyecekse bunlar daha gösterişli daha baskın daha abartılı abiyeler giyiyorlar. bazen insanlar hangisi gelin diye soruyor. gelini karıştırıyor tanımayanlar.yada herkesin başıkları o abartılı giyinenlerin üzerinde oluyor gelini sönük bırakıyorlar. resmen saygısızlık. Resmen bunun için çaba sarfetmişler besbelli.

Halbuki gelinden güzel olsa bile gelinden bir adım geride duracak şekilde ayarında süslenen insanlar var.Kimse aptal değil herkes herşeyin farkında. Ben olsam bu kişileri asla affetmem.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Tam altın takarsa sinirlenmem isterse gelinlik bile giyebilir..

3|1
    0|0
  • Gelinlik giymemişse farketmez ki : )

1|0
    0|0
  • hayır ne alaka

0|0
    0|0
  • Beyaz giydiysem en tezinden belamı diliyorum

0|0
    0|0
  • Niye ki la beyaz size mi özel arkadaş düğünlere beyaz takımımla gitcem artık inat değil mi :D

0|0
    0|0
  • Düğün senin değilmi arkadaş hala neyin kıskançlığı bu lan :D morcivert giyse noolur turanj giyse noolur :)))

0|0
    0|0
  • umrumda olmaz.. beyaz giymem çünkü

0|0
    0|0
  • Ben damatlık olarak düşünüp hayır diyorum :D

0|0
    0|0
  • hayır neden sinirleneyimki?

0|0
    0|0
  • ne alaka kızlar aşın artık bazı şeylerı :D

0|0
    0|0
  • 200 lira taksinlarda gerisi hikaye :D

0|0
    0|0
  • hayır olmayız

0|0
    0|0
  • ben hep siyah giyiyorum düğünlerde problem olmuyor

0|0
    0|0
  • Bence en güzel düğünde gelindir. Kim ne giyerse giysin

0|0
    0|0
  • sinirlenmem gerek de yok kaprise.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Beyaz giymesini pek önemsemem. ama kına gecemde sinir olduğum bir arkadaşım sanki kendi düğünüymüş gibi bembeyaz tuhaf bişey giyinmişti sanki kendi gelinmiş gibi. Sinir olmuştum.

0|0
    0|0
  • Beyaz geline tapulu degil hatta tum genc kizlar beyaz giyse hosuma bile giderdi.

0|0
    0|0
  • Gelinlik giymediği sürece sorun yok :)

0|0
    0|0
  • skandal olur sinir olurum kimse benim düğünümde beyaz giymesin ya :(

o düğünün gelini benim gözler benim üzerimde olucak banane banane :D

0|0
    0|0
  • istedikleri kadar çırpınsınlar o düğünün kraliçesi ben olucam bastıramazlr:p

2|1
    0|1
  • hiçte sinirlenmem zaten o beyaz giyenlere değil bana bakıcakları için tüm düğün salonu beyaz giysin hatta dikkat çekmesem de olur sevdiceğimi alıyım yeter :)

0|0
    0|0
  • eğer sevdiğim yakın bir arkadaşım ya da akrabam vs.ise sinirlenmem ama dıdımın dıdısı sanki düğünün yadda yakının düğünü gibi giymişse eveet

0|0
    0|0
  • Başkasının görgüsüzlüğüne neden sinirleneyim ki?

0|0
    0|0
  • Düğünüm olsunda kim ne giyerse giysin :)) hem sonuçta kocamın gözünün benden başkasını görmiceğini biliyorum o bana yeter :)

0|0
    0|0
  • gelinleğe benzemiyosa giyebilir tabi

1|0
    0|0
  • Sinirlenirim, mümkünse bende başka kimse beyaz giymesin düğünümde.

0|0
    0|0
  • düğünüm çok yakında olucak.. Benden başka kimse beyaz giymesin mümkünse, sinirlenirim.

0|0
    0|0
  • Evet sinirlenirim *-*

0|0
    0|0
  • Giysin. Öyle sorunlarım yok..

0|0
    0|0
  • giysin ne olcak gelin ben oldugum bellı olcak sonucta . ama giymese daha iyi

0|0
    0|0
  • düğünümden önce herkesi toplayıp bunu yapmamalarını rica etcem =)))

0|0
    0|0
  • yoo nıye sınılenıyım.zatn o an gözüm hiç birsey görmez.mıllette kıza deql gelıne bakar:D

0|0
    0|0
  • O an gözüm görmedi herhalde...

0|0
    0|0
  • Tabiki giyebilir yaa ne olucak ki damat kapris yapiyo mu bneden baskasi siyah takim veya benim giydigim rengi giymesin diye ne alaka

0|0
    0|0
  • ben karalar giyerim.isteyen beyaz giysin.

0|0
    0|0
  • yoo çocukmuyuz

0|0
    0|0
  • Hayır hiç önemsemem , insaları o şekilde psikolojik baskı altınada sokmam :)

0|0
    0|0
  • gelinlige benzer sik biseyse elbette sinir bozucu

0|0
    0|0
  • yok damat herhalde beni diğer beyaz giyenle karıştıracak kadar mal değildir

o bakımdan giyebilir

0|0
    0|0
  • hayır ne alaka ben gelinim sonuçta :) bende bir adım önde olması imkansız

0|0
    0|0
  • ne o öyle gelinle sidik yarıştırır gibi.

0|0
    0|0
  • sinirlenmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...