Aracınızla gittiğiniz ve gittiğiniz yerden en çok pişman olduğunuz ve en sevdiğiniz yer neresi ve

Ve nereden nereye gittiniz..otomobilmiydi motormu. ..birde diğer sorum aracınızla yaptığınız en muhteşem iyiki gitmiştim dediğiniz ve her saniyesi zevk aldığınız yolculuk hangisiydi..neler gördünüz o gezi sırasında neler yaşadınız o geziyi zevkli kılan neydi..Diğer sorum bir yerden başka bir yere geçince insanlar arasında ne gibi farklılıklar oluyor...birde otomobille baküye gidilir mi gitmek mantıklı otomobil 2008 model benzinli 3.16 Çanakkale'den gideceğim zormu olur ya da turlar ne kadar vede turla gitmek dahamı iyidir.. Azerbaycan anın ne güzel yerleri nerelere birde..cevaplarınız için şimdiden Teşekkürler. .

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Hatayı begenmedim

Balıkesiri sevdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• abimin dügünündee gelin evine gittikk gelinii almakk maksatıylaa gitt gitt yoll bitmedii gittigimee gidecegimee pişman oldumm yollaa aklıma hangii yemin geldiysee ettim bidahaa çıkarsamm buu köyee diyee sevincim kursagamdaa kalmıstıı nee gündüü yavv...bide 30 yaşlarında bii delikanlıı yolumuzuu kesipp paraa istemesinmii bizdenn tutmayınn beniii artık ..

0|0
    0|0
    • Nereden nereye gittin..araba ne mark..

• giresununn bir köyünden bii köyünee işde kardeşş merkezden yaylaya gittigini düşün araba starex dii arabada sıkıntı yok ben uzaklıktan sikaytciyimm

• Ah ah ah ne gel garadeni yaşıyor. .en çok gitmek istediğim yer..Fındık tarlalarda güzeldir..tabi kızlarda. .:)

Yükleniyor...