Beni kendinden soğutmaya çalışıyor sanırım

Bundan 2 ay önce tanıştığım bir kızla aramda çok garip şeyler geçiyor. Kendisiyle tanıştığımda sevgilisi vardı ve onu sevmediğini söylemişti. Sevgili olmasındaki amaç onun kırılmaması ve aielesel sorunlarını bastırmak için olduğunu söyledi. Ben ilk başta bu kıza karşı bir şey hissetmedim ama 1 ayın ardından hoşlanmaya başladım. Bunu onada söyledim ve o da buna ilk başta nötr baktı. Sonra o da bana yakın davranmaya başladı. Neredeyse günümüzün tamamı beraber geçiyordu. Ardından beni sevdiğini söyledi. Sevgilisi olduğu erkekten en kısa zamandan ayrılacağını söyledi. Son 1 hafta birbirimize çok yakın olmuştuk. Her gece yatarken birbirimizi sevdiğimizi söylüyorduk, sabahlıyorduk. Fakat son 4 gündür ona bir şeyler oldu. Bana sert davranmaya başladı. Her şeyimi tersler oldu. Sanki beni kendinden uzaklaştırmaya çalışıyor gibi geliyor. 4 gün önce beni sevdiğini söyleyen birisi niye bunu yapar ki? Şu Vize haftası başladığından beri böyle. Dersleri mi buna sebep oluyor anlayamadım. Sevdiği şeyleri yaptığımda artık şunları yapma senden soğuyorum falan diyor. Lütfen yardımcı olun bana. Bu kız niye böyle bana sert davranıyor? Beni mi deniyor?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Belkide sevmediği halde o çıktığı çocuğa karşı bir anda kendini kötü hissetmiş olabilir vicdan olarak rahatsız hissetmiştir hem onunla çıkarken seninle konuştugu için

0|0
    0|0
    • O çıktığı çocuk kızın benimle konuşmamasını istedi kızdan fakat kız "umrumda değil ben seninle konuşmak istiyorum" dedi. Yani sorun o olduğunu sanmıyorum. Beni kıskanıyordu hiçbir kızla konuşmama izin vermiyordu. Ama o ilgi bitti gibi bilmiyorum. Şimdi tartıştığımızda engelleyeceğim diyor " tamam engelle diyorum" ama engelleyemiyor.

• Dün kendisine "ben kişiliksizim sanırım" diyordu. Sanırım Vizeler iyice başına etki etti

• Sınavlar çoğu insanın dengesini bozduğu doğrudur belkide vizelerinin bitmesini beklemelisin belkide davranışları sana karşı eskisi gibi olabilir baktın olmuyo BENCE benim dediklerimi yapmalısın :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...