Bu spor düzeni nasıl sizce?

Haftada en az 3 gün olmak üzere evde 15 dk ısınma hareketi, 15 dk bacak hareketleri, yarım saat step aerobik ve 10 dk karın egzersizi çalışmak istiyorum. Önceden spor deneyimim var ancak birde bu şekilde kendimi denemek istiyorum. İncelme açısından yarar sağlar mıyım?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• spor yaparken dikkat edilmesi gereken dinlenmedir. 1 gün çalışıp 1 gün dinlenmek en idealidir. senin yaptığında ideal devam et

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• elbette biryerden tekrar başlama gerek. düzenli yapıldığında ideal bir program başarılar..

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim.. temmuzdan beri spor salonuna gidiyorum zaten ancak havalar ısınınca bunaldım açıkçası oradan, evde denemek istedim kendimi.

• İyi değil bence

0|0
    1|0
  • yarar sağlamaz olur mu azda olsa spor yapmak iyidir biraz zamanı uzatırsın ama sonucta işine yarar

0|0
    0|0
    • Uzar derken sonuç almam mi uzar?

• Uzar derken salonda yaptığın spora kıyasla daha uzun sürede verim alırsın

• anladım teşekkür ederim..

• sağlaması lazım.

0|0
    0|0
  • Güzel bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence gayet güzel ve yeterli, ama senin yapini falan bilmedigim icin kesin ne kadar faydali oldugunu söyleyemem, kendini gözlemlemen lazim hep karin bacak hareketlerini yaparken kaslarin yanmaya basliyorsa sonlara dogru zorlaniyorsan biraz iyidir seviye ama cok basit geliyorsa mesela yükseltmen lazim veya cok zorlaniyorsan azaltmak gibi kendine göre ayarlaman lazim, ama haftada 3 kere ici bence, abartmamak lazim ama her gün yapip zorlama kendini cünkü kaslarin dinlenmesi lazim, bir gün egsersiz yapip bir gün ara vermeyi öneriyorlar sporcular doktorlar ;)

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim bilgiler için evet 1 gün dinlenmek gerektiğini söylüyor doktorlar :) benim 1.60 boya 53 kilom 95 cm basenim var 50 kilo olup basenlerimide 87 ye falan düşürmek istiyorum yaza kadar.. spor salonuna 6 ay kadar gittim epey incelme sağladım ancak birazda evde denemek istedim kendimi. spora alışkın bir vücudum olduğu için hareketler o kadar ağrıtmıyor ama mümkün olduğu kadar çeşitli hareket yapmaya çalışıyorum..

• tabii ki yaptıkça zevk alıyor zaten insan :)

• Süper ama zman alırhemen 1 ay 2 ayla olucak iş değil bu

1|0
    0|0
    • Evet sabırlıyım zaten.. temmuzdan beri spor salonuna gidiyorum zaten ancak havalar ısınınca bunaldım açıkçası oradan, evde denemek istedim kendimi.

• you tube da cok guzel videolar vardı yyaa kapanmasaydı.Bacaklarda sıkıntı kalınlık mı? müsaitsen eklermisn

• ekledim :)

Yükleniyor...