Bir zamanlar yediğınız ıctgınız ayrı gıtmeyen ınsanın su an ne yaptıgını bılememek zor

Lisedeyken bir arkadaş grubumuz vardı 4 kişiydik hani öz kardeşten bile öteydik lise bitti bir arkadaşım okumadı bir arkadaşım ve ben aynı üniversitenin aynı bölümünü kazandık diger arkadaşta yine aynı üniversite ama farklı bölüm kazandı zamanla bizden uzaklastı cok seyler oldu okumayan arkadaşımızla dahi iletişımımız daha çoktu o derece uzaklaşmıstı bizden eskisi gıbı degıldik konusuyor bizle ama yabancı gibi sorduk bır problem de yok anlamamıştık öyle böyle derken üniversite de bitti kırk yılda bir karsılasırsak hal hatır soruyorduk birbirimize geçen aksamda face de sözlendigını gordum fotografları falan hanı eskı sevgılımın evlendıgını gorsem daha az koyardı emınım ne bileyim ya zamanında bız neydık dedim kederlendım..var mı buna benzer durum yasayanlar ? Siz ne yaptınız ne tepkı verdınız

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Zor değil.

Şu an ne yaptığını bilemediğine göre,bunu zorlaştırmana neden olacak bir sevgi duymuyordur sana.İnsanların davranışlarını sorgulama.Başına ''Hadi be yok canım!'' dedirtecek her olayada hazırlıklı ol.Kimbilir belki senin tahmin edemeyeceğin bir konuda komplekse girmiştir.Belkide aslında hiçbir sorun yoktur,sadece kafa yapısının sana uymadığına inanmaya başlamıştır.Bunlar binlerce insanın başına gelen olağan şeyler inan bana.Hepimizin yolu birgün birilerinin yolundan ayrılmaya mahkum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Genelde böyle olur ve çok can yakar bilirim çocukluk arkadaşlıkları kalıcı olur genelde

0|0
    0|0
  • Genelde ben uzaklaşırım okul bittikten sonra muhabbet etmem gördükçe anca selam selam gibi.

0|0
    0|0
  • Herkes ayrılır... bu dogada var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• biz de lisede 4 kişiydik fakat aramızda pek hoş şeyler yaşanmadı. Şu an hiçbiriyle görüşmüyorum. Bütün bu olanlardan sonra da tekrar samimi olmak istemem açıkçası.

0|0
    0|0
  • bu ilginç bişey hakkaten ya oluyor ama herkeste mi oluyor ne

0|0
    0|0
    • kendimden bile beklerdim o arkadaşımdan beklemezdim aşk acısı halt etmiş bunun yanında

Yükleniyor...