Dünya hastalıklı insanlar(zombiler) tarafından istila edilseydi...

Bu gün televizyonu açtınız ve bir muhabir şu duyuruyu yapıyor

Sayın izleyiciler, az önce elimize ulaşan bir haberi aynen aktarıyorum;

Bu gün Almanya’nın Berlin kentindeki gizli bir yeraltı laboratuarında gayriresmi yürütülen bir araştırma sırasında bir kaza yaşandı.

Araştırmaya konu olan izole bir virüs kaza sonucu dışarı çıkarak kentte salgın başlamasına sebep oldu.

Alman hükumeti tüm imkanlarını seferber ederek derhal bölgeyi karantina altına aldı.

Ancak tüm önlemlere rağmen virüs karantina bölgesinin dışına çıktı.

Her gün işe okula gidip gelmekle geçen bir ömür

pek sıradan değil mi.Peki ya işe gidip para kazanmak gibi rutin bir hayat yerine bu günden itibaren

hayatta kalmak için her gün savaşsaydınız

mesela sokağa çıktığınızda sizi yemeye çalışan zombiler gibi bir bela hayatınızın bir gerçeği olsaydı

bu durum karşısında ne gibi bir tepkide bulunurdunuz

Bilgilendirmek adına bir kaç araştırma ve yazı

link

link

link

• Bir yerden silah temin ederek direnmek
    18% (3)46% (6)30% (9)Oy Ver
  • Gıda depolayıp salgının sona ermesini beklemek
    18% (3)15% (2)17% (5)Oy Ver
  • Zombileri tedavi etmeye çalışmak
    6% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • Diğer insanlarla temas kurup birlikte hareket etmek
    41% (7)23% (3)33% (10)Oy Ver
  • Kendimi ibadete vermek
    17% (3)16% (2)17% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bu konuyu açmakla benimde içimden çok uçuk istemlerim olmuştur. Özellikle RESİDENT EVİL oyunundaki 1. malikanede geçiyordu 2.si şehire yayılıyordu kendi hayal gücümle az düşünmemiştim ya o hayatı bende yaşasaydım neler olurdu ve profesyonel özel taktik polisi olmak hayalimde olurdu çok aksiyon ve yaşam savaşı insanı farklı bir dünyaya itebilirdi düşüncesi bence müthiş ama gerçekçi düşününce hayatımıza neden böyle manyakça şeyler arıyoruz diyorum bence hiçte gerek yok ama bir yanımızda istiyor o macerayı yaşamayı :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• kaçarım mücadele ederim kaçamazsam yesinler afiyetle. Aşağıda bebek zombie görmedim demişsin dizide diziyi izlemiyorum fakat bir film izlemiştim küçükken orada hamile bir kadın vardı ve mücadelecilerden biri sinsice binayı gezerken hastane içinde kadının doğum yaptığını sanıyor yardım edin diyor yardım etmeye başlıyor karnına baskı yapıyor doğurtmaya çalışıyor ve arkadan kocası çıkıyor adamın başını kadının karnına eğiyor kadının karnından bebek çıkıyor adamı yiyor :( öyle işte..

0|1
    1|0
    • Ben bir tek Deadspace diye bir korku oyununda rast gelmiştim bebeklere (:

• Benim gördüğümde bu kadardı :) filmi çok küçükken izledim ismi yazmıyordu adını bile bilmiyorum :)

• Dün tamda World War Z'yi izlemiştim. The Walking Dead dizisini çok seviyorum zaten. Dünyanın sonu böyle olabilir. Monoton hayatımızdan kurtuluruz.

0|1
    0|0
    • World War Z filmi biraz daha alışılmışın dışında bir senaryoya sahip normal zombiler kadar monoton değil daha çevik ve güçlüler gerçekten insanı ürpertiyor (:

• Kesinlikle. Koşuyorlar falan, her bir saniyesi heyecanlıydı :)

• The Walking Dead... Berbat bir yaşam olur.

0|1
    1|0
  • walkıng dead gerçek olursa diyosun direk gider annemin erzak dolabını boşaltırım 5 yıl yetecek kadar erzak olur azcık üstüme zombi kanı zombi makyajı yaparım ohhh bende yaşarım onlar gibii höööö diye

1|1
    1|0
  • Canım çeker benim bende yerim dsahds

0|1
    1|0
  • The Walking Dead senaryosunu uygularım ben.

Yada A şıkkını.

0|1
    0|0
  • bişey sormaya geldim ben, profil resmindeki karakter bir filmdendi di mi?

o filmde acaba bir elektrik trafosuna (yada adı herneyse elektrik direği diyelim)

hani bişey bağlıyorlar bir iki kötü insan filan ondan sonra bir evin içinde böyle hep kötü şeyler oluyordu o filmden miydi acaba? yoksa ben başka bişeyle mi karıştırdım?

0|0
    0|0
    • Katil bebek chucky

• boşver gitsin ya umarım unuturum :D aklıma gelmez de filmi hatırlamak için uğraşıp durmam boş yere çünkü eski bir filmdi çocukken izlemiştim neredeyse :)

• Chuky degilmiydi o karakter;)

• Ne guzel iste biraz aksiyon macera yasariz ev odevleri gibi derdimiz olmazz... ::))))))))

1|1
    0|0
  • Monoton hayata eğlence gelirdi be

0|1
    1|0
  • Marslı dostlarımın yanına kaçardım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• hayatımıza hareketlilik mi gelirdi ailen dostların o en sevdiğin insanlar virüsten etkilendiklerinde kafalarını parçalayabilecek misin? bunların hepsi trajedi. ama türkiye de yaşananlar the walking dead gibi olmayacağı kesin o zombileri her türlü kölelik için kullanıcaklardır. hatta zombilerin tecavüze uğrayacağı nadir ülkelerden olacaktır burası...

0|1
    0|0
  • zombiler en fazla yer* en azından tecavüz edip sonra kafamızı taşla ezip boğarak öldürmezler.. gururumuz incinmez* dünyasında sadece acı çekip ölürüz. evet sinirli değilim sadece intikam istiyorum tüm kötüleri öldürmek, kötü olmak pahasına

3|2
    0|0
  • hemen ailemi güvene alırım yeraltında bir sığınak gibi bir şey ondan sonra diğer insanlarla irtibat kurup beraber yardımlaşırım . bu arada erzak toplarım . son olarak bu salgını durdurmak için yanıma güvenilir bir kaç kişi bulmaya çalışır ve bu salgını bitiririm

0|1
    0|0
  • baba bahçedeye gömdüğümüz nükleer silahı cıkarma zamanı geldi

0|1
    0|0
  • Zombiler bile yaşadığımız hayattı daha kötü yapamaz :D aksiyon olur film falan çekeriz. The walking dead 7 ay var :(

0|1
    0|0
  • İnsanlarla beraber hareket etmek ama salak ve saf olanlarıyla değil . Onlar her an ele verir insanı. Salakları sabun yapıp nehre atarız. Elimize yeterince silah alıp güvenli bir kasabaya doğru yola çıkarız. Kadınlar ve çocuklar bize yolda yavaşlık çıkartacağı için onları da bir güzel öldürür zombilerin bulamayacağı bir yere depolarız.

0|1
    0|0
  • dostum o zombiler Türkiye'ye gelse bizim esnaf karın tokluğuna çalıştırır onları ayrıca silaha felan gerek yok bizim silahtan keskin küfürlerimiz yeter hem tedaviyede gerek yok bizim esnaf döve döve adam eder onları :D

0|1
    0|0
    • O kadar yönlendirilebilir ve evcil olucaklarını sanmıyorum kuduz virüsü gibi bir şey olduğu için saldırgan olabilir.

• tabikide öyle olur ben işin gırgırındayım ama dünyada öyle birşey olsa emin ol ilk zayıf noktasını türkler yani biz buluruz ;)

• zombilerin arasına katılırdım

0|1
    0|0
  • çok zombi film ve oyunları var yakında birisi gerçekten bunu yapacak diye korkuyorum ama eğer böyle birşey olursa alırım silahımı köye kaçarım şehirlerden uzaklaşmak lazım

0|1
    0|0
  • Bir nevi the walking dead gibi olmuş gayet güzel olurdu aslında macerayı severim

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • Haha biz erkekler hemen aksiyon arıyor. Herkes silah temin etmiş :D

0|1
    0|0
  • İnsanlığın devamı için direnirdim, koloni kurardım.

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • Left 4 dead oynarım sürekli.

Affetmem Dalarım Zombilere :D Ölürsek Napalım pmpa

0|1
    0|0
  • İyide. Haber yalan değil ki doğru zaten böyle bir şey var olacak

0|1
    0|0
    • Orada birkaç araştırma linki attım var yani olma ihtimali kordiseps mantarı varmış karıncaları hipnoz ediyormuş linklerde var.

• Vurmaya kıyamazsın dimi sonra (:

• başka türlü vururm öldürmem yani :)

• Direnirdim heralde ekşın ne güzel

0|1
    0|0
  • Çok film izliyonuz çok :D

1|0
    0|0
  • ben zaten zombiye benziyen ruh hastasının tekiyim

0|0
    0|0
  • Uzanmistim ama left 4 dead oynayasim geldi :Dd