Sorum aşağıda arkadaşlar..

zor bir yaşantınız var diyelim.çok yakın bir arkadaşınız var ama tabi ki ona da her şeyinizi anlatmıyorsunuz aranızda belli bir sınır var yine de,o da psikolog.arkadaşınızın deli dolu biri olduğunu,birazda sevmediğiniz bir karakteri olduğunu düşünün ama yine de aranız iyi. aklınızdan bu yaşantınızla ilgili destek almak geçiyor çünkü sorunlarınızı tek başına çok zor çözebiliyorsunuz.arkadaşınıza mı anlatırsınız yoksa tanımadığım biri olsa daha mı iyi olur dersiniz?soruyu sorma amacım da şu,arkadaş olduğunuz meslek erbabı ne kadar profesyonelce yaklaşabilir olaya bunu öğrenmek istiyorum.çünkü sizi tanıyor sonuçta.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bence tanımadığın birine kesinlikle açma ama bir psikolog olursa bu kişi o zaman başka bence iyi yaklaşımı iyi olur bunun haricinde arkadaşının kesinlikle iyice seninle samimi olduğunu hissettiğin andan önce açılma ona

0|0
    0|0
    • arkadaşımda psikolog işte ama karakterinin çok sağlam olmadığını düşünüyorum.sanırım başkası daha iyi.

• teşekkür ederim :)

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 3

• duruma göre takıl

0|0
    0|0
  • tanımadığım birisiyle görüşürdüm çünkü açılmak istemiyorsam zaten arkadasıma bu ilişkimizi zedeleyebilir

0|0
    0|0
  • hayırlısı panpa

0|0
    0|0
    • çok yardımcı oldun sağ ol

• anlat bana xper kasıyorum da:)

• anlatılacak bir şey yok.sadece arkadaşın profesyonel yaklaşıp yaklaşmayacağı konusuna takıldım.

Kızlar Ne Diyor 2

• canım psikolog olması bişeyi değiştirmiyor eğer basit bir dünya görüşü varsa bence tercihin oda olmasın bir yabancıda

0|0
    0|0
    • başkasının dertlerini önemsemeyen,kendini herkesten üstün tutan biri.nasıl psikolog oldu onu da bilmiyorum :)

• sen biliyosun hallolmayacak sorun yoktur unutma

• evet biliyorum :) çok teşekkür ederim her şey için :)

• Yabanci biri bence. Arkadasina rahat anlatamayabilirsin.

0|0
    0|0
    • o önyargıyla yaklaşabilir yani.haklı olabilirsin.

Yükleniyor...