Erkek arkadaşınızla bir konuda tartıştığınız zaman sürekli üste çıkıyorsa ne yaparsınız?

Bir tartışma oldugunda erkek arladasiniz sizin konusmaniza firsat vermeyip surekli kendini hakli cikariyorsa ne yaparsiniz?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• öylesiyle işim olmaz.uğraşmam.benimle tartışırken beni dinlemiyorsa bu benim için büyük sorun.nefret ederim sürekli üste çıkmaya çaışanlardan.alttan alıp hatasını anlamaya çalışmak erdemdir.tabi ki benim haklı olmadığım durumlar olur ama madem konuşarak çözüyoruz her iki tarafın birbirine çamur atmadan dinlemesi şart.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Senin düşüncelerine çok değer vermiyor demektir, tehlikeli bir durum, kendine güveni arttıkça kabalaşmaya da başlar . Kendini mutlak üstün kişi ilan eder.

Ya onu uyar, darıl küs , bul bir dengesini. Anlarsa ne ala. Anlamazsa . Seçim senin.

Kendinizi gidip bilerek kafese kapatıp ondan sonra da , haklarımız yok , şiddet vs vs diye ağlamayın.

0|0
    0|0
  • Kızlar üste çıkma konusunda daha başarılı bu yüzden susuyorum ve kızların vericeği cevapları dört gözle bekliyorum :))

0|0
    0|0
  • Değerli vaktimi değersiz insanlara ayırmazdim :-!

0|0
    0|0
  • bana nee sruyon ablasıı botuu çıkartıpp agzınaa şlapp diyee yapıştırsanaaa ...

0|0
    0|0
  • ben bir tane agzina vururum da seni bilmemm

0|0
    0|0
  • alta alı veririm kündeye getirip:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Arkadaşın ataerkil bir yapıya sahip...Sana katılmasa bile seni en azından dinlemeyi öğrenmesi gerekli diye düşünüyorum.Kimi kızlar bu tip erkekten hoşlanır..Sen eğer bu durumdan hoşnut değilsen ona durumu anlat ve senin onu dinlediğin gibi onun da seni dinlemesi gerektiğini anlatmaya çalış..Senin düşüncelerine karşı ön yargılı olmamasını ve peşin hüküm vermemesini söyle..Bu durumun seni üzdüğünden bahset..Zaten seni seviyorsa eğer bu dediklerini kesinlikle dikkate alacaktır.Aranızdaki tartışmalar eğer sürekli devam ediyorsa ilişkinizin ömrü muhtemelen kısa sürecektir

0|0
    0|0
  • Benim konusmama izin vermesini büyük bir saygısızlık olarak algılarım doğru değil belki ama o on için mekanı terkederim...bi sorun varsa eğer iki taraflı konuşmalı cözmek için.kim haklı kim haksızA girildigi anda aslnda olayı cözmekden uzaklaşırsn..insanlar hata yapa bilir egosuna yapdığı hatayı yediremiyosa bir coçukla berabersin haberin olsun..

0|0
    0|0
  • Ordan giderim muhattap olmam

0|0
    0|0
  • Dinlemem ve günlerce susarım. O zaman aklı başına gelecektir

0|0
    0|0
Yükleniyor...