Nedir bu Atatürkün çektiği be kardeşim...?

yuh dedim artık bugün, 90 yıl önce atatürkün sevdiği kadının cinayete kurban gittiğini iddia edip dava açan arkadaşımıza günün en malı ödülünün verilmesini talep ediyorum. yani insanı mezarında bile rahat bırakmamak dedikleri bu olsa gerek. a be kardeşim, 90 yıl önceki olayı savcı nasıl araştırsın, hadi deki araştırdı buldu kimi yargılayacak cezalandıracak vesaire. hadi onuda bıraktım artık atatürk ve ailesinin mezarlarında bile rahat edemeyeceklerinimi görüyoruz... yuh yani...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Başka bir öyküde de 5 yaşından itibaren "ulan nolcak memleketin hali?" diye kendini paralıyor, sık sık düşünüyor, Osmanlı yönetiminden cacık olmaz diyor, ta o zamandan kafaya Kurtuluş Savaşı yapacağım diye koyuyor, vay be... Hayır o dönemde internet yok tv radyo yok, küçücük çocuk kitap da okumuyor, memleketi nerden öğrenip analiz ediyorsa artık? Kaldı ki 19 Mayıs 1919'da Samsun'a ayak bastığında görev başında bir Osmanlı subayı olarak Doğu'daki şuraları dağıtmaya gidiyor, "Osmanlıya karşı" bir isim değil. Neyse.

Bir insanı yüceleştirmeye çalışırken daha da komikleştiriyorlar, gerçeklikten uzaklaştırıp ortalığı mitolojiye boğuyorlar. Keşke şu huylarından vazgeçseler. Ben de bunu ekleyim dedim, sorunun fikriyle uyuşuyor

0|0
    0|0
    • atatürk eğer fikrinin ve isminin böyle kullanılacağını bilse ilk maddeye heralde atatürk adını kullanmak yasaktır ibaresi koydururdu heralde :D

• Bir şekilde saygın bir isim olunca, herkes senden otlanmaya çalışıyor... Atatürkle sınırlı değil

Kızlar Ne Diyor 1

• ne çekti be evladım :)

0|1
    2|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bunlar maksatı bellı seyler bellı bır cenah tarafından yayılıyor yaptılıyor,emın olun tek gaye ataturku ıtıbarsızlastırma,belkı cınayetı musatfa kemal ıslemıstır!dıkkat edın anıtkabıre put dıyenler hep bunlar bırde! ne yaparsanız yapın bu ulkedekı ataturk sevgısını olduremezsınız! ataturk kalkıp kovalasın sizi!

0|0
    0|0
    • atatürkün sevdiği kadının mezarının açılmasının itibarsızlaştırması saçma ama adamın kemiğini bile bırakmayacaklar yapanlarda maalesef chpliler .

• soyle dusunun

adlı tıptan dendıkı zehır kalıntıları var! kım zehırledı? ataturkmu? kıskancmıydı? yaparmıydı? neden olmasındı? konu ataturk olunca ben herseye manıdar bakarım!

• hee birde o kısmı var dimi atatürk katilmi :D

• varsa böyle bir şey araştırılmalı...Atatürk insan olabilir ama karşısındaki de insan...birileri bir yerde diye hatalarını mazur mu göreceğiz..Kılıçdaroğlu böyle bir şey yapsa kılıçdaroğludur yapar mı diyeceğiz..başımıza ne geliyorsa bundan geliyor zaten

0|1
    0|0
  • Linki at bakalım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...