Ricardo Quaresma Beşiktaş'ta oynuyor olsaydı Beşiktaş şampiyonlugu zorlayabılırmıydı ?

Ricardo Quaresma Beşiktaş'ta oynuyor olsaydı Beşiktaş şampiyonlugu zorlayabılırmıydı ?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• oynadıgı zamanlarıda gordukk gıtmesı ıyı oldu bence

0|1
    0|0
  • Bu hakemlet karşısında Hayır malesef

0|1
    0|0
  • Fb olmasında şampiyon Beşiktaş olsaydı keşke

0|0
    1|1
  • Sadece bir futbolcuyla olsaydı bu işler :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Quaresma iyi bir futbolcu velakin Beşiktaş' ın sorumlulugunu kaldıracak kapasitede bir oyuncu değil.

cut.

0|1
    0|0
  • Q7 bin bu hali ve Fernandesin gecen seneki performansı olsaydi çok farklı olurdu

0|1
    0|0
  • Bence zorlardı. Bazı maçlar vardı, rakiplerimiz kas gücü sayesinde puan(lar) alıp kaçtılar. (rize maçları, sivasspor maçı,karabük maçları, antalyaspor maçları) . Yatıp yatıp bir kontrayla ya da duran topla gol attılar, kimi zaman bunları yapmaya bile yeltenmediler. Uzaktan şut, çalım, çizgiye inme gibi pek çok özelliği olan q7 bu kilitleri açabilirdi. Ha diyeceksin takım oyunu, çalım vb., bilic o adamdan verim alırdı bence.

0|1
    0|0
  • beşiktaşlıyım ama bu sezon bizi bitiren bir hükümet vardı bu 1 şerefisiz hakemler en son konya maçı bizi bitirdi beşiktaş istersen ronaldo ile messi getir hikaye öncellikle klube düzgün bir idareci aziz yıldırım gibi tek başına milyonları sürülücek bir adam lazım fikret orman çok pısırık bence şef garsona benziyorr

0|1
    0|0
  • Ya yeteneğine lafım yok... Çok büyük yetenek, ama futbolcu değil o adam ya. Boş verin kurtulduğunuz iyi oldu... Bir ara bizimkiler alacak diye bir haber çıktı çok korktum =/ Çok bencil ya... Öyle futbolcu olmaz. Santraforlar bile onun kadar bencil değil ;)

0|1
    0|1
    • :D haklısın ama ben fenerbahcelıyım :D

• :D Ona da cevap vereyim, Arda'nın gitmesi çok iyi oldu ;) Kendini çok geliştirdi Arda... Türkiye'de kalsa bu kadar gelişemezdi mümkün değil... Kısmetse bir gün döner yuvaya bakalım =) Hadi iyi sabahlar sana =)

• eyvallah cevaplar ıcın :D sanada ıyı sabahlar :D

• q7 gibi futbolcu bence tekrar görmez bu takım yazık oldu harcandı gerçekten süper birisiydi izlerken keyif alıyordum gereksiz yere suçlamalar aldı ve gitti

0|1
    0|0
  • Bu sene kimse Fenerbahçeyle yarışamazdı. Ama seneye olabilirdi.

0|1
    0|0
  • Beşiktaşta ne eksik ? Ruh eksik, hareketlilik eksik . Sağ kanadı Gökhan hareketlendiriyor. Sol kanatta sayıya aşırı fazla katkı sağlayan Olcay var ama Olcay hareketli değil. Quaresma olsaydı en az 9 puan daha kazanırdı Beşiktaş.

0|1
    0|1
  • Artistik Haraketlerini çok seviyorum ama nereye kadar :D 1 futbolcudan iş değişmez istersen messiyi al getir 8taşa yine 2.Bitirirler :D ŞamPiYooooN FeNeRBaHÇe :D

Vuhhuu

0|1
    0|1
  • zorlayabilirdi

0|1
    0|0
  • ronolda bile olsa farketmezdi bu i*ne hükümet futboluda kirletti

0|0
    0|0
Yükleniyor...