Beyler sorum sizlere! Severken nasıl davranırsınız?

hoşlandığınız ya da aşık olduğunuz kıza bakarken ne hissedersiniz? ama daha tanışmamışsınız. sürekli bakabilir misiniz? o size dikse gözlerini bakmaya cesaret edebilir misiniz? ben aşığım ve onun yakınındayken kafamı kaldırıp yüzüne bakamıyorum doğru düzgün. bir kere de onu böyle yakaladım. diktim gözlerimi yanındayken hiç çevirmedi başını bana. ama birbirimizden uzaktayken bakışlarımızı yakalıyoruz sürekli. hoşlandığını ya da daha yoğun duygular beslediğini gösterir mi bu durum?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer sevgimi belli etmediysem o aşama da biraz seviyeli olurum daha doğrusu muhabbetim yoksa bakışmaya filan utanırım etrafında ki erkek sineği bile kıskanırım :P ama belli etmem gözlerine 3 snden fazla bakmaya utanırım ve mümkün olduğunca çaktırmadan bakmaya çalışırım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bir bayan bir erkeğin her zaman hayatında olacak en değerliisi ve en kıymetlisidir .bakamayız yüzünüze ,ama kalbimiz her an sizin için çarpar .elinizi tutamayız titreriz diye .aslında gözlerimizi sizden almak istemeden bakmak güzelliğinizi görmek isteriz ama sizdeki ışık gözlerimizi kamaştırır .ama unutmayın ya da bizleri farklı anlamayın değeriniz ve sevginiz çok önemli bizim için

1|0
    0|0
    • yani benim ona yaptığım gibi onun da benim yakınımda böyle davranması fazla heyecanlandıgındanmı?

• evet arkadaşım heyecanından .dediğim gibi bir erkeğin hayatında ve her zaman yanında sizin gibi güzel bir bayan olduğunda heyecanlanırız

• çok iyi davranırım; huyum kurusun

0|0
    1|0
  • Ben bakışları kaçıran değil kaçırtan olurum -_-

1|0
    1|0
  • bakıyorum ama o farketmeden hemen çeviriyorum.

THE END...

0|0
    0|0
  • Ben her türlü kafamı çevirir bakarım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...