Artık yazmıyor acaba neden

3 gün önce bir çocukla faceden tanıştım.Ilk gün ve ikinci gün o yazdı ertesi gün ben yazdım.Muhabbet o kadar iyi ilerliyodu o kadar espirili ve güzeldiki.Konuşmak için hiç kasılmıyo konuşcak konu bulabiliyorduk.Ama en son benim yazdığım zaman sohbet çok kısa sürdü.Ve ertesi gün yazmadı.Kızlar belki size saçma gelcek ama heveslenmiştim belki güzel şyler olu rr diye.Çünkü görünüş olarakda konusma olarakda etkilenebilceğim biriydi.Neden yazmiyor sizce ben mi yazmalıyım

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• bence mesaj atmaman sadece onu kaybetmene sebep olur ve 3 günde etkilenmen saçma tabi ama kimden ne zaman etkileneceğimizi ayarlayamadığımız için ne yazık ki bu saçmalığa ister istemez düşebiliyoruz... mesela arkadaşıma yazıyodum bahanesini kullanıp mesaj atabilirsin ;) örneğin onun boş olduğu bir günü biliyosundur mesela pazar... çocuğun ismine en yakın bir kız arkadaş ismi seç mesela çocuğun adı mert olsun (kusursuz olması için bu şart) ;) "merve pazar otantic cafede buluşalım" diye mesaj at büyük olasılıkla "ne mervesi ben mert" veya " yanlış attın" diye bir mesaj gelecektir...2 dk bekle ve "aa pardon yaa" diye mesaj at... sonra buluşma işine kadar gider o muhabbet ;) eğer ki pardon dan sonra muhabbetin devamı gelirse "bende geleyim mi" der. veya "sende gelsene" dersin büyük olasılıkla o pazar buluşursunuz... ;)

0|0
    0|0
  • kendine sor bu soruyu objektif bir şekilde. sonra cevabını buluyorsan sebep "o" dur. yaz. fakat cevabı bulamadın mı? sorun bende değil diyorsan yazma. ek not :taktik yapmış da olabilir sana o da mümkün.

0|0
    0|0
  • belki işi vardır o kadar karamsar olma o gene sana yazar ama sende herseyı ona bırakma sende arada yaz ki bıryerlerde bulasın kendını

0|0
    0|0
  • bukadar safsın 3 güntanıdığın birine üstelik gerçekte görmemişsin bile konuşma olarakta tip olaraktaiyi diyyosunn :)) güldürdün beni

0|0
    0|0
    • Insanın ne zaman nerde ve kimden hoşlancağı belli değildir.Bazen bir insanla konuşmak sana iyi gelebilir.Konuşması seni etkileyebilir.Konusurken tanıdığın insanlardan dahada samimi gelebilir.Bilemezsin.Saflıksa evet ben safım

• inşallah ozaman seni kullanır kullanır atarda sende akıllanırsın

• sen yaz ne varki bunda anlamıyorum bu kızları gerçekten böyle yaparak dahada soğutuyorsunuz emin ol :D

0|0
    0|0
  • ne bilem biz ya

0|0
    0|0
  • zayıfsın .seni beyenmiyen varsa .kör olmalı sen süper bayansın

0|0
    0|0
  • Bence ondan hoşlandınmı diye deniyor :S

0|0
    0|0
  • klasik erkek tavlama durumu ilk başta konuşmasın diye ugraştı yazmaya başladıgında cekildi

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Seni tınlamıyor

0|0
    0|0
  • sen yaz . neyi beklıyorsunki? hep omu yazacak?

0|1
    0|0
  • Bence sen yaz ama sitemli olarak degil alayci olarak mesela oooo yazmiyosun kac gundur falan diye mesaj atabilirsin veya o netteyken guzel yeni bir fotograf yukleyip dikkatini cekebilirsin.Belkide baska birisiyle konusuyordur bilemem ama benim sana tavsiyem budur bence hayet ise yarayan taktikler.DENEMELİSİN.

0|0
    0|0
  • Sende yazma daha 3 gün olmuş o kadar uzun zaman değil

0|0
    0|0
  • karışık işler canım ya. Bilmiyorum inan hiç anlamam. :/

0|0
    0|0
  • neyin acelesi bu... yazar merak etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...