Bazı gsli arkadaşlar tatile filan mı çıkmış acaba ?

uzun zamandır göremiyorum heralde güzel bir tatile gittiler sizin düşünceleriniz :)

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Buralarda olmayışımızı iyi gün taraftarlığına bağlıyorsanız yazık size açık söylemek gerekirse bu sitedeki Fenerli arkadaşlarla muhattap olmaya bile değmiyor onlar biz şampiyon olup Türkiye'nin en iyi takımı olduğumuzu göstereceğiz derlerken bizim hedefimiz Avrupa ve Avrupa takımıyız açıkçası ben 4.yıldızı almayı çok istiyorum ki alıp Süper Lig'e veda etmesini istiyorum takımımın,elbette kötü olmayalım ama şampiyon olmak çokta önemli olmaz benim için neyse ki daha önümüzde çok zaman var 4.yıldızı takacak takım Galatasaraydır.

1|0
    0|3
    • Fenerli arkadaşlar sizle muhatap olmuyorki sen muhatap olmaktan bahsediyorsun :)

• Haberim yok.

0|1
    0|0
  • ben buradayım nolmuuş

0|2
    0|1
  • Boşuna onlara iyi gün taraftarı demiyoruz

1|2
    2|0
  • Insaf be hepsi sitede senin aklında sorunmu var hep galatasarayla ilgileniyorsun? Kendi takımına bak provakatif kac sorun kalktı ergen misin yoksa geri mi?

Kalkıp küfür etseler haklılar milleti tahrik etme

0|1
    1|2
    • 1 tane kalktı sadece ben ergen değilimde bence siz öyle olabilirsiniz küfrü size etsinler çok istiyorsanız küfrü seviyorsunuz sanırsam.

• kadın olmak zor geçmiş olsun.

• Evet Sağol :(((

• Dün hepsi twitterdaydı ya :d geseye sövmekle meşgullerdi. İyi gün renklileriiii :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Biz hala buradayız, sadece bu sezon geride olduğumuz için görmezden geliniyoruz bu da Galatasaraylılar "-tatile mi gitti" algısı oluşturuyor.

cut.

0|1
    0|0
  • tatile cıkmıştık avrupa tatiline siz daha karıköyden cıkamadınız 2 senedirde sizin sesiniz cıkmıyo adalet diye cıkmaya başladı

0|1
    0|3
  • Yok yok çok aşağıdalar seslerini duyamıyoruz ;)

0|2
    0|2
  • Arma sevdası bizimkisi heveslik değil.

Tarihi sadece Galatasaray yazar.

0|2
    0|0
  • Yok la buradayız biz yorulduk biraz köşemize çekildik sessiz sakin bekliyoruz

Ama unutmayın sessizlikten öte çığlık yoktur :)

0|1
    0|1
  • 2 sezon fener tatildeydi hacı bırak ta bu senede gs tatilde olsun :)

0|2
    0|0
    • 2 sezon öncelerinde yine gsliler tatildeydi ama bu sözünü sevdim dostum :)

• ayık ol iki senedir kadıköydeydik yorulduk ;)

0|2
    0|2
    • bir kez yenildiniz bir kezde beraberlikle kupa kaldırdınız bu olay ondan önceki senelerdede pek fazla yoktunuz :)

• zamanında chelsea bayrağıda açan sizdiniz bırakın desteklemeyi ya.. Ben şuan mancini hakkında en ufak bir laf etmedim farkındaysan. Eğer konu onu eleştirmeye gelicekse şuan kafam trilyon ama genede eleştiririm :)

• Bizmi sizin yaptıklarınızın yanındamı chelsea bizi eledi diye teşekkür ettiniz daha bunun gibi kaç şey yaptınız ama bu bazı taraftarların yaptığıdır alakası yok siz biz diyemeyiz burada Fener içinde Gsliler yaptı birbirlerinin bazı taraftarları yapıyor doğru.

• Biz değilde futbolcularımız tatile çıkmışlar hemde 2 ay önce çıkmışlar tatile.

0|1
    0|0
  • toplu intihar yapmışlar :)

0|1
    0|0
  • Burdayız bir sıkıntı yok.

0|1
    0|0
  • küçük emrah modundalar :D

0|1
    0|1
  • biz herzaman buradayız evet hersene şampiyonlar liginde tatil yapıyoruz ya siz edirneden öteye geçemediniz şikeciler seneyede türkiyede takılın :D

0|1
    0|2
    • ben clde Türk takımlarını desteklerim her zaman tamam takılırzda dostum gidemeyebilirsiniz söylim vergi kaçakçılından dolayı yüklü bir ceza geldi uefa sözlü yazı gönderdi . tabi ben gitmesini isterim bari Fener yoksa dier takımlar temsil etsin isterim :)

• cezayı öderiz sıkıntı değil şike lekesi kadar pis değil :)

• şikeyi yapan tek takım bizmişiz gibi söylüyorsunuz bence devletten vergi kaçırmak daha kötü şikeyi karşılıklı anlaşarak yapıyorsun devletten ise hırsızlık yapıyorlar bence o leke daha pis sözüm sana değil :)

Yükleniyor...