Bir erkek niyee kızın gözünün içine dik dik bakar

gözünü ayırmadan abartısız söylüyorum 5 dkyı geçmiştirr gözünü ayırmadan bakıyosa ne düşünmeliyim bakan kişi benim dersaneden hocam o 28 ben 27 yaşındayım kpss lisans öğrencisiyim denemedeyim sınav arasındaa kafayı kaldırıyorum göz göze geliyoz gözünü ayırmıyo kii yakışıklı biri ama kızarkadaşı var diye biliyorum iri gözlerim var kocaman beğenirler gözümü minyonum bazen çocukmuşum gibi davranıyoo bana şirinlik yapıyo acaba minyonum diye mi bakıyo siz niye bakarsınız kıza dik dik

0|0
215

En İyi Erkek Görüşü

• dik dik...

ı ıh olmaz öyle..

öküz gibi bakacağıma insan gibi konuşurum ben genelde ;)

0|0
    0|0
    • adam ilgileniyoo sevgilisi var bir taraftan onunla çat çt mesajlaşıyo diğer taraftan bana yazılıyoÇ:)

• iyi geceler üstatt

• sana da insan ;)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• giyim dekolteyse oraya bakarken yakalanmamak için gözleri gözlere sabitliyordur... göğüslere bakarken yakalanmak hoş olmasa gerek

0|0
    0|0
    • giyimim bazen pantolon bazen etekkk

• bedeninin üst tarafından bahsediyorum... pantolon etek?

• üst taraff bir keresinde yarasa kol giymiştim omzum hafif açıktıı yandan açıktıı

• eğer ya siz ya da o kunuşurken gözlerinize bakıyorsa size yakın hissediyordur kendini ve güzel bide beğenmiştir sizi ancak ortada hiç sohbet felan yokken dalıyorsa gözlerinize hiç iyi şeyler düşünmüyordur kesinlikle.

0|0
    0|0
    • yüzüm kıpkırmızı oldu yaa öyle bakınca ders anlatıyoduu bana yaklaştı 5dk abatısız baktı sonrasında cebinden aradı sevgilisi var bir dee

• siz cevabı verdiniz erkekler çoğu zaman kendi çıkarları için bişey ler yaparlar buna kurnazlık tilkilikte diye bilirsiniz.

• uzaklaştım zaten farkındaa

• en verimli yaşlar bunlar bakmayacakta ne olacak? Etkileniyosan sende bak fazlada uzatmanın alemi yok deriM:)

0|0
    0|0
    • sevgilisi varmış

• o zman açıkca soyleyebilirsin istemedigini.. günü birlik kaçamak istersende bundan iyi fırsat olmaz dene derim

• günübirlik miii :)))bakmıycam artıku zaklaştım ondan etkilensem de bakmıyorum sadece sınavdayken tesadüfen kafamı çevirdim göz göze geldiim hiç ayırmadan baktııı sevgilisiyle çat çat mesajlaşıyoo bir taraftan bana bakıyoo tipine güveniyo

• Belki birine benzetiyodur haci

0|0
    0|0
  • sanırım ilgilendiği için bakıyordur

0|0
    0|0
    • iyi de böyle olmaz kii bir de aradı benii telinden

• hoşlanıyordur belki

0|0
    0|0
  • Etkilemek ister onu

0|0
    0|0
  • Gözler maviyse bakarım. Başka türlü dik dik bakamam :(

0|0
    0|0
  • Kimi var yavşaktır bakar kimi gerçekten bakar... İçini okuyamazsın ki Zamanla anlarsın ama :)

0|0
    0|0
    • nası anlıycam üstat sırıtıyo bir de bazen çok ciddi bakıyo anlıyamıyorum

• Bir erkek hoşlandığı kadının Gözünün içine baktığında ki siz hanımlar bunu çoğu zaman kestirirsiniz

hoşlanıyordur... yalnız şöyle de bir gerçek var bazıları artık bu işler de o kadar çok pişmiştir ki çoğu hatun kestiremez... bence boşver salla kpss yi kazanmaya bak :))))

• öyle yapıyorum yüzüne bile bakmıyoruuummm

• KADIN KADIN DEMEK ICIN i:)

0|0
    0|0
  • kartal bakışlar aşkın ilk kıvılcımı...

0|0
    0|0
  • bakmam bir kıza

0|0
    0|1
  • Kötülük düşünürsem bakarim.hoslaniyorsam bakmam.caktirmadan bakarım

0|0
    0|0
    • nası yanii neden kötülük düşünürsen bakarsın anlamadım

• ilginç

• Gerçek bu.empati kurarsan anlarsin

• git onu karakola şikayet et . mafyaya ver onu namus cinayeti çıksın .. .tam bir kızın istekleri bunlar işte ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu senin bu soruyu 3. soruşun.. buralarda gündüz takılmadığım için daha kaç kez sordun bilmiyorum..ama 3 kez gördüğüme eminim bu soruyu..

yetmez mi evladım?

0|0
    0|0
    • gelişen olaylar var güncelliyorummm

• ben de geç giriyorum bu saatte anca denk geliyoruz yapcak bişey yok:)

• Mercimegi firina vermeyi planliyo

0|0
    0|0
    • sevgilisi var nası fırına verecek

• Birak ya ondan sana hayir gelmez yarin bir gun aynisini sana yapar uzulen sen olursun

• uzak duruyrum çapkın biri o

Yükleniyor...