Diyet yaparken yasaklı gıdaların kulaklarınıza hınzırca fısıldadığı anlar oluyor mu?

link

Biriken yağlar göbek olur, o göbek yer çekiminin etkisi ile bir güzel sarkar.

Sonra bundan rahatsız olursunuz ve spora kayıt olursunuz.

Hocanız elinize bir kağıt tutuşturur ve bugüne dek yemeye bayıldığınız her şeyin yasaklı listesinde olduğunu görürsünüz.

O an midenizde bir gurultu hissettiğiniz bile olur.

Bu diyet ve spor programı dahilinde, yasaklı gıdaların kulaklarınıza hınzırca fısıldadığı anlar oluyor mu?

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• kalori olarak dönmeyeceğim diyen çikolatayı yalvarırken buluyorum .vicdan yapıp içeri alıyorum .yalana ne hacet :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Çok oldu, her seferinde diyete yeniden başladım. Küçücük bir parçadan bir şey olmaz diyerek hep bozdum diyeti. Sonra fark ettim ki böyle olmuyor. En iyisi bana zarar veren yiyecekleri çıkarmak ve sağlıklı beslenmek. Ondan sonra kolay yaptım, bırakmadım. Çünkü doyuyordum, aç gezmiyordum ve yediklerimden keyif alıyordum. Başarılı da oldum. Diyet değil, sağlıklı yaşamdı amacım. Sonunda ulaştım...

0|1
    0|0
  • Ben diyet yapmıyorum sağlıklı besleniyorum. Çikolatamı da yiyorum böreğimi de ama fazla kaçırmadan ve haftada en fazla 2 defa. Bu şekilde memnunum. Günlük alman gereken kaloriyi geçmeyip az da hareket yaparsan kilo verirsin zaten..

0|1
    0|0
  • Hiç sorma 1 haftadır spora başladım yediklerime de kendimce dikkat ediyorum ama pastalara saldırmak istiyorum. :) yiyince mulu olmaya alıştım ya yemeye ihtiyacım yok diyerek kendimi ikna etmeye çalışıyorum

0|1
    0|0
  • evet su an benım kulağıma bonibonlu milka fısıldıyor mesela :(

0|1
    0|0
  • diyet yapabilenlerin alnından öpüyorum :)))

0|1
    0|0
  • olmaz mı ye beni simge boşver yemeyip ne yapacaksın ye hadi bak benim çikolatam çok güzel üstümdeki çilekleri görmüyomusun gdo'lu ama olsun güzel durmuyor mu ye kızım anneem diyolar

0|1
    0|0
  • Ahahahahah bir cok diyet yapan guzel kardeslerimizin basina gelenlerdir bunlar :DD

0|1
    0|0
  • Fısıldamıyor,bağırıyorlar resmen *-*

0|1
    1|0
  • asla ama asla çikolata yemeyin diyor uzmanlar.insilün olayı

0|1
    0|0
  • Ayyy hemde nasil bir de bugun diyete basladim oluyorum galiba

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• diyet demek sevdiğin herşeyden vazgeçmek olmamalı bence 1 hafta boyunca yediklerine içtiklerine dikkat edersin ama haftada 1 gün kendini ödüllendirmelisin aşırıya kaçmamak kaydıyla :)

0|1
    0|0
  • Genelde olmuyoo

0|1
    0|0
  • link garnım çoh aç ama, hayır diyetteyim :D

0|1
    0|0
  • Oluyo olmaz mı hele birde biŕ şey ikram etmeleri yok mu şaka gibi

0|1
    0|0
  • Herşeyi yerinde ve kararında ve nefsimize uymadan hepsinden yemek lazım diye düşünüyorum. Akşam en geç 8 de yemelisin ve bilgisayar başına geçmemelisin. Ençok akşam yemekleri ve ofis tarzı çalışmalar obezeiteyi körüklüyorken kola da obeziteye katkı sağlayıp pankreas denen çok önemli organı bozup insanların şeker hastası olmasına sebep olmaktadır. Herşeyin azı yarar çoğu zarar demişleridir atalarımız. Hele birde uzay çağında olunca göbek kaçınılmaz oluyor maalesef.

0|0
    0|0
  • patates cipsi kola pilav hamburger lahmacun cantık İskender kebap ali nazik künefe baklava kaymaklı ekmek kadayıfı gibimi

0|0
    0|0
    • ben bir kere diyet yapayım dedim ama ne olsun ilk iki saat gayet iyi idi diyetle aramız ama birden açlık çökünce yahu dedim öylede öleceğim böylede yede öl anasını satayım dedim ve o an diyeti bıraktım

Yükleniyor...