Sözler verip, yeminler etmek...

siz siz olun tutamayacağınız sözler vermeyin, ardında duramayacağınız yeminler etmeyin. 20 li yaşların başında olan aşklar çok güzel oluyor lakin bir müddet sonra insan sıkılabiliyor, yeni arayışlara girebiliyor veya girmek istiyor işte böyle anlarda verdiğiniz sözler, ettiğiniz yeminler sizi bağlıyor. hayat yatıp kalkmak seks yapmaktan ibaret değil ya da beklenti bu değil böyle olmamalıda. yıllar yıllar önce bir kızı sevdim halada seviyorum ancak dediğim gibi arayışa girmek istiyorum ama yapamıyorum, çekip gitmek çok kolay ama yapamıyorum, çünkü böyle görmedim ve bunu beni seven bir insana yapamıyorum. onu terk edemem cinsel bir birliktelik olmadı ama sarılıp uyumalar öpüşüp koklaşmalar beraber uyumalar elbette oldu. bana tertemiz duygu ve düşünceleriyle kollarını açan bir kıza yüz çevirmek kolay değil eğer adamsan kolay değil. onun içindir ki genç arkadaşlar büyük lokma yiyin ama büyük kesinlikle konuşmayın. hee bir de evlenmek için yıllarca bir ilişkiyi sürdürmeyin sıkılma olasılığınız çok kuvvetli. işinizi gücünüzü elinize alın, bir kızla tanışın veya tanıştırılın ve en fazla 1 yıl içinde evlenin. ve hiç kimseye mükemmel bir hayat vaadetmeyin. düşmez şaşmaz bir Allah bunuda unutmayın. var mıbenim gibi verdiği sözlerden dolayı bağlanıp kalan ve çıkar yolu olmayan?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Evet yani kısacası şerefsizlik budur..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kız senin bir yerlerini fazla kaldırmış ondan bu rahatlık... k*çına bassa tekmeyi de bir görsen gününü... ooooof of

0|0
    0|0
  • Pes doğrusu, zaten bunları nedense hep erkeklerden duyuyoruz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ilişkiler sıkılana kadar... ya da intikam alınana kadar... gerçekten seven çok çok az.. bunu bir kere buldum ve çok şanslıydım.. ama avucumun içinden kayıp gitti...

0|0
    0|0
  • Bu sözü sanırım 15 yaşlarında öğrendim ve çok anlamlı bir söz 15 yaşımdan bu yana bu söz hep aklımdadır bir söz verirsem o söz yerine gelene kadar çabalarım yerine gelmedimi yok öyle birşey o söz yerine gelicek bitti :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...