Kapat

Kafam çok karıştı. yardım

arkadaslar okulda birinden hoslanıyordum ve devamlı bakısıyorduk. benden bakıyordum ,oda. ve ben oda hoslanıyor sanarak hoslandıgımı bellı ettım ama cocuk bana yazmadı. her neyse ben bu cocugun yakın bır arkadasını fake bir hesaptan işlettım facebookta :) tabi başka bırı gıbı. dedımkı "arkadasın sureklı arkadasıma bakıyormus. kızda oda benden hoslanıyor dıyıp hoslandıgını bellı etmıs ama cocuk yazmamıs kıza dengesız mı ne" falan dedım. cocuk dedıkı, "arkadasın guzel mı ve sarısın mı" bende sarısınım bu arada ama korktugum ıcın hayır esmer falan dedim. isim salladım. dedıkı ben ısım falan bilmem link varsa at ve o sarışın hastası yeterkı sarı olsun falan dedı. sizce ne demek oluyor bunlar? benım aklımdan 2 ihtimal geçiyor. ya arkadası ben oldugumu anladı da öyle konustu. kısaca benı kastetti yani. diğer ihtimalde hani kız sarışınsa eğer hoslanmıstır demek istedi. sizce hangisi? lütfen kaç yasındasın falan gıbı ya da herhangı saçma sapan yorumlar yapmayın. soruya cevabınız varsa yazın lütfen.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Facebooktan fake hesap açıp işletmek hımm :) bunların nesli tükenmeyecek sanırım :) Bu arada arkadaşı sen oldugunu anlamasa da söylemiştir çocuğa artık çocuk ne yaptığını biliyor :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Macera mı arıyorsunuz arkadaş ya.

Sarı seviyor, sen sarısın, Sen = Sarı demek ki senden hoşlaşıyor hadi git konuş.

0|0
    0|0
  • Çocuk sarı seviyor sakin ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cocuk bariz sakın seviyor sıkıntı yapma olayın akışına bırak gitsin bu saatten sonra

0|0
    0|0
  • Bence sarışınsa eger hoslanmistr demek istemistir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...