Gizli bir iş teklifi !

Arkadaşlar

Liseden 2 arkadaşım var bunlar bana gelip bir iş teklifinde bulunacağız önemli görüşelim dediler neyse görüştük bana şu bilgileri verdiler;

-bu iş internet tabanlı bir iş

-şuanda yaptığın işi bile bıraktıracak kadar inanılmaz bir gelir elde -edeceksin

-bunu yarın birisi gelip sana sunum yaparak anlatacak

-saat 11 de geleceksin gecikmemen gerekiyor

-mekan yer sabah söylenecek

-bize güvenebilirsin iş tamamen yasal vergi levhası bile var

bunun dışında hiç bir bilgi veremeyiz yanlış bir şey söyleriz bu senin işe olumsuz bakmanı sağlayabilir. işin ustası bir adam gelip anlatacak yarın garanti kabul edeceksin bu işi dediler

bu şirketin internet sitesini dahi vermiyorlar. çok uğraşlar vererek en fazla anlattırdıklarım bu kadar bende bunlar gibi sevdiğim güvendiğim insanlara işi teklif edip sunum aldırarak ağımı genişletecekmişim , beğenmedim olmaz dedim ne olur diye sordum yok demezsin dediler , oldu ki dedim diye bir kaç kez ısrar edince yapmazsın olur biter dediler (bunlarıda zorla anlattırdım)başka bir şey söylemiyorlar yarın gel öğren den başka hiç bir şey yok.

bana yardımcı olun

böyle bir şeyi yaşayan duymuş olan birisi var mı?

sizce yarın o görüşmeye gitmelimiyim?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• gitmemelisin benmde bir arkadaşım aynısını bana yaptı ben gittim biri var sana bilgisayardan bişeler gosteriyo ilk basta 750 dolar verceksin diyo sonra sana site vercez diyo siten olcak senin diyo sonra sende bole bole birilerini kandırark satcan siteleri sana her site sattıgında 200 dolar para vercez diyolar ne kadar co ksatarsan o akdar cok site vercez senin sattıgın adamlar sattkca sna yine para vercekler diyolar bole sistem saadet zinciri diyolar buna netten araştır biraz para kazannlar var diye biliyorum ama 10 15 sene ugrasman lazım hatrı sayılır bir para kazanmak için ikna kabileyetin yuksek olmalı falan

0|0
    0|0
    • aynen bu şekilde bir şeylerden bahsettiler. bu satılacak sitelerin içeriği ne biliyor musun ve sanada mı aynı şekilde hiç bir şeyi anlatmadıalr bu kadar gizli tutmanın sebebi nedir?

• yaptığım araştırmalardan şuna ulaştım çok teşekkür ederim yardımlarınız için

ht tp://archive.is/AR3ox#selection-1565.636-1565.650

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• network işi hiç girme senden başlangıçta para vs isticekler yok işte arkadaşlarını getirirsen şöyle şu kadar para alcaksın vs. Bu komşulara avon ürünleri satan teyzeler var onlarla aynı mantıkta banada öyle bir teklif geldi inan umursamadım bile o kadar'da gizli bir iş değil.

0|0
    0|0
    • ama anlatmıyorlar hiç bir şeyi beni işkillendiren o

• Maksat gizlilik katıp sana çekici gelmesini sağlamak başka bişi değil, düşünsene biri sana gelip yarın mit'de işe başlıcaksın diyecek ne kadar çekici demii.. (:

• Gitme bence bir arkadaşım da gitmişti böyle bir şeye ve uyuşturucu satacaksın dediler ve peşin olarak 5bin tl vermişler çocuğun eline ama kabul etmemiş koşarak kaçmış hatta

0|0
    0|0
    • inan benim aklımda da bu vardı çok para kazanacaksın diyorlar belki tehdit edip zorla işi yaptıracakalr artık bişeyler öğrendiğim için.

• Bu işin hayırlı bir yanı yok kardeşim boşver hiç gitme.

• banada öyle geldi teşekkür ederim :)

• Git bence hayatına aksiyon gelir.

0|0
    0|0
  • Git para talep ediyorlarsa işi öğretin ondan sonra gelip paranızı iki misli alın dersin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...