...sevdiğiniz insana ne kadar tolerans tanırsınız?

Sizi sürekli eleştiriyor arada iyi şeyler dahi söylemiyor bazen sert davranıyor siz ne kadar tolerans gösterirdiniz? Kız sürekli beni eleştiriyor sırf seviyorum diye katlanıyorum ama hatsafhaya ulaştı artık. Yanlış zamanda onu sinirlendirecek birşey söylemiş olabilirim ama bu omun sert davranmasını gerektirmez. Neden iyi niyetimi su istimal ediyor anlamıyorum kibar ve sakin davranmaktan ödün vermicem. Bu kızların hepsimi dengesiz ;( annesine gidip bu olmamış yeniden yapın diyesim var

Güncellemeler:
Neyse özür diledi :) benim gibi yakışıklı esmere dayanamadı :D

0|0
141

En İyi Kız Görüşü

• Cok fazla tolerans tanimam.

Insanlara firsat vermek olur bu.Kesin tavirlari olmali insanlarin diye düsünürüm.

Yoksa bir seyler rayindan ciktiktan sonra onlari yerine tekrardan oturtmak hic

kolay olmaz.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• her zaman değilse o günlükse sabrederim

o da yerine göre değişir

olmadık yerde beni rencide edecek kıracak şekilde davranıyorsa ona da katlanmam

sadece sevmek olmaz saygı da lazım

kendinden ödün vermeye ilişki için fedakarlık denmez

0|0
    0|0
  • Onun bana gösterdiği kadar yani hiç

0|0
    0|0
  • Tolerans falan yok ufak hatada silerim.

0|0
    0|0
  • Belirli ölçülerde *-*

0|0
    0|0
  • bi süre takip ederim denerim hani ama devam ederse bişeyler yürümüyor demektir bana saygı duymayan bu kadar şikayetçi olan bir insanın yanımda işi olamaz görüşmeyi keserim

0|0
    0|0
  • yıpratıcı olmaya başlayana dek toleransım vardır. sonra uyarırım, dinlemezse toleransım da onu dinlemez :/

0|0
    0|0
  • Sana saygı duymuyo demek ki, terkedilmek istemiyosan acilen terket derim :)

0|0
    0|0
  • çok fazla tolerans tanırsan kendinden ödün vermiş olursun o yüzden fazla toleransa gerek yok..

0|0
    0|0
  • Hiç tanımam.

0|0
    0|0
  • onu sinirlendiricek ne söyledin ki

0|0
    0|0
  • Seni ezmesine izin verme

0|0
    0|0
  • ınsanları eleştırmek nedır ya.kendını dörtdörtlük zanneden ınsanların yaptığı bırşey.

0|0
    0|0
  • ben bu kadar bile düşünmezdim, 1 kere uyarırım sadece , sabırlı degilim.:/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• tolerans tanıyoruz ya :&

0|0
    0|0
Yükleniyor...