Sevgili panpalarım en rezil anınızı yazın bakim (önce ben)

cafede oturuyorum masanın yanındaki prize sarj cihazını taktım bu esnada kızın birisiyle bakışıyordum kız durduk yerde kahkaha atmaya başladı...ve ben kendimi sarj cihazını telefon yerine masada duran poğaçaya sokmaya çalışırken yakaladım kız gülerken dudak hareketlerinden salak dediğini gördüm :@

not 5 senedir o cafenin sokağından geçmiyorum

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• otobüste rezil olduydum lanet gitsin :D hani otobüslerin camı olurya bastırır çekersin cam açılır. neyse sabahın köründe bindim otobüse ilk duraktan arkamdan da bir kız bindi geldi arkamdaki koltuğa oturdu ama hava sıcacık yaz mevsimi geçen sene. nese oturdu arkama ayağa kalktı elini o camın koluna uzattı çekti çekti açamadı bende centilmenlik yapayım dedim aynı sen gibi bakmadan tuttuğumu zannettim meğerse yangın çekici olurya yangın çıkarsa cam kırmak için onu tutmuşum bi' çektim hacı yerinden söktüm attım kız gülmeye başladı yanlış şeyi tuttunuz diye rezil oldum muavine gittim abi ben bunu kırdım dedim tamam bişey olmaz dedi aldı koydu masasının altına.

2|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 2 gün önce bir büfeye girdim sigara almak için akşam 22 sularıydı gençler vardı 25 yaşlarında 5 6 kişi büfeci olan arkası dönüktü kapıya girdiğimi görmedi haliyle futbolla ilgili bişey koşuyorlardı küfretti :D a.q diye ben dumur oldum önündeki gençler bana bakınca o da döndü baktı hoşgeldiniz hanım efendi dedi sigara alcam dedim (( başım yerde)) gülmekle gülmemek arasındayım ama küfüre değil arkadaşları kıpır kıpır her an patlicak gibi tutuyorlar kendilerini ben de zor tuttum kendımı hafif güldüm başımı hiç kaldırmadım ama pardon hanım efendı dedı iyi akşamlar dedim çıktım bir kahkaha yükseldi arkamda :D rezil oldu çocuk yaa :D her zaman ordan alırım sigarayı utandı haliyle :D

0|1
    0|0
  • haha cok guldum seninkine ama benimki herhalde daha komik felaket rezil oldum :s

ben belimden ameliyat oldugum icin destekleyici korsem var.. pantolonun ustunden giymesi rahat olmadigi icin ozellikle elbise giyip korsemi taktim okula gittim .. derse girdik korse oturup kalkinca haliyle yukariya kalkti duzeltme niyetiyle kalktim bir guzel korseyi cikarip tekrardan taktim.. o sirada ogretmen cagirdi one gittim .. arkadan sinifimizdaki bir erkek soyle seslendi " poponda pek guzelmis" meger korseyi takarken elbise yukariya korsenin altina toplanmis :( utancimdan yerim dibine girdim.. o gun bugun bidaha elbise giymedim okul ortaminda :D

0|1
    0|0
  • Eskiden hayranlık duyduğum Bi çocuk vardı istiklalde geziyoduk birlikte karnımız acıktı kumpirciye oturduk yiyoruz aynı zamanda sohbet ediyoruz benim ağzımdan 1 metre erimiş kaşar sallanıyor çocuk söyleyince fark ettim 5 dk boyunca ağzımdan sallanan kaşara mı yanayım yoksa onu fark edince toplamaya uğraşırken ki rezilliğime mi yanayım bilemedim :/

0|0
    0|0
  • bu tiple mi :/

1|0
    0|4

Erkekler Ne Diyor 6

• Alanya'ya ilk geldiğim sene 20 yaşlarındaydım.

Tüm aile pikniğie gitmiştik haziran ortası bunalım sıcağı vardı , buranın meşhur piknik alanı ulaştaydık ve hınca hınç doluydu piknik alanı.

Altımda mayami şortu , parmak arası terlik , gözlük felan kuğul takılıyorum tabi gençlik ateşi asdsfad

Abim seslendi kömürleri getir diye o sırada gerile gerile geçiyorum hemen yan masada ki kızların yanında terlik bana hayatının yamuğunu yapıp kaydı.

Gözümü açtığımda yanda ki korkuluklardan dengemi kaybedip aşağıda ki yola düşmüşüm (1 metre anca mesafe)

Beni rezil eden düşmem değildi tabi , düşerken şortumun cebinin ağacın piçi denilen çıkıntısına takılıp komple şortu yırtıp don taşak meydanda kalmam.

Hala gülerim her aklıma geldiğinde :)

0|3
    0|0
  • küçük bir çocukken teyzemin bacaklarından sakat olan bir kız arkadası vardı koltuk değnekleriyle yürüyebiliyordu ben tüm saflığımla birlikte ona abla ben senin bu haline çok üzülüyorum böyle kötürümsün ya hani demiştim 6 yasında falandım heralde ama gözlerindeki kırılmayı hala görebiliyorum kendimi çok kötü hissetmistim

0|0
    0|0
  • Hiç rezil olmadım. Umarım da olmam..

0|0
    0|0
  • Otobüsten dışarı seksy bakışlar atıp piyasanın nabzını tutucam diye kafayı cama vurmuşum iki durak ötede ayılabildim...

0|0
    1|0
  • alkol içince sapıtıyorum

0|0
    0|0
  • orta parmak :D

0|0
    1|1
    • eksileme daha çok parmağım var :D

• kardeş şurda şakalaşıyorduk bokunu çıkardın

• diyisin iyi gittim ben

Yükleniyor...