Duyduğuma göre fenerbahçe taraftarı haftaya fenerin yenilmesini istiyorlarmış doğru mu, çabuk cevap verin?

bu nasıl bir taraftarlıktır nasıl olur fenerbahçeliler haftaya beşiktaşın kazanmasını ister sırf galatasaray 2.olmasın diye bu kadar çok mu ezdik sizi yahu nefretinizde haklısınız tabi

0|0
1|16

En İyi Kız Görüşü

• Yok ya ben istemiyorum inşallah yeneriz antalyasporu ile beşiktaşı yenersek şampiyonuz :)

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Fenerli arkadaslarimin çoğu haftaya kazanip şampiyonluğu erken ilan etmek istediklerini söylüyorlar hatta çoğuyla bizzat iddiaya girdim

İçlerinden bazilari size inat öyle demiş olabilir Aynen senin galatasaraylı olarak haftaya feneri desteklemen gibi

0|3
    1|0
  • ezilen her zaman siz oldunuz bence bu arada saçma sapan şeyler kimse inanmaz gs lilerin kendi çıkardığı ve sayfalarında yayınlanan boş mesajlar kendileride boş insan oldukları için böyle oyunlara başvuruyorlar bugünün yenilgisini kimseden çıkarmaya çalışmayın.

0|3
    0|1
  • İyi oynayanın kazanacağı bir maç olmasını temenni ederim.

cut.

0|0
    0|0
  • fener her maç yensin cincon her maç yenilsin RENKTAŞ

0|4
    4|4
    • neyse artık bu malcini gitsin diye kalan maçları kaybedelim sorun yok yeterki defolsun

• haklısında neden 4 eksi aldın sen şimdi :)))

• galiba galatasaraya cinon dediğim için:))) neyse özür diliyorum gs bizim en güçlü rakibimiz:)

• koyu fenerbaheliyim. mantık çerçevesinde düşünürsek gs gibi bir şereften yoksun hırsız kulübün avrupaya gitmesi yerine bjk gibi bir kulübün gitmesi tercihimdir. ancak bile bile bjkye yenilme benim elimde olsa yapmazdım. gs şu an bize muhtaç durumda. ve ben gsye hiç acımam. biz bjkyi yenelim. sonra gs zaten yenilir. beşiktaş kendi başına ikinciliği korur diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • şimdiye kadar fenere muhtaç olmadık olmayızda biz fener değiliz ön elemede kaybetcez zaten istediğim şu ezikler bir avrupaya gitsinlerde bir görelim artık

1|1
    1|4
    • avrupaya bir tek biz değil hepimiz gidelim beşiktaşta dahil adam gibi temsil etsinler sadece Türkiyeyi yabancılara rezil olmasınlar.

• gitsin tabi bizle dalga gecenleri görelim daha real madrid mac yapmamıs takımlar varken biz 7 kere oynadık

• sen git önce Fenerbahçeli misin yoksa Galatasaraylı mısın ona karar ver sonra burada milletin düşüncelerini yargılarsın ama sen yinede korkma Fenerbahçe bize maç vermek için sahaya çıkmaz.

0|2
    5|0
  • sen galatasaray taraftarı olarak beşiktaş macında fenerbahceyı tutacagını soyledın bu nasıl taraftarlıktır peki ? kendınle çelişme süslü :D

tabiki fenerbahcemın yenmesını ıstıyoruz herzaman takımımızın arkasındayız

1|3
    3|0
  • Hahahah yazikk dusunceye bak ezmisler kimin ezildigini goruyoruz oyle bir bilgim yok maci birakmak istedigimiz hakkinda vee bu hafta maci alirsak sampiyonluk %90 bebegim biseyleri arastir konusmadan onceee :)))

0|1
    0|0
  • bjk 2.olsun diye yenilirler :D

1|0
    0|2
  • Sen geçenlerde feneri destekleyecem dememişmiydin ben yanlış hatırlıyorum sanırım :))

0|3
    0|0
  • beşiktaş fenerbahçe ezer diyim size beşiktaş o puan kaybını acıası olimpiyatda 80 bin kişinin önünde alırr

0|0
    0|0
  • Yalandır olmaz öyle şey.

0|0
    0|0
    • sen öyle san birazdan dökülürler

• yüzde doksan dokuzu diyorum sana net

• Abartmayı da hiç sevmiyorsun hee :))

• Fenerbahçe 1. olunca kazık hediye edicek size sen onu bunu boşverde buna bak ;)

0|1
    0|1
  • Bnce knsizlar yaparlar

0|1
    0|2
  • cincon gideceğine beşiktaş gitsin bu saatten sonra gizümüz kapalı şampiyonuz zaten -.-

1|1
    4|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...