Simdi soruyorum allah neden cirkin yarattı

simdi cirkin yoktur demeyin hc biriniz

kımse dısını begenmedigin icine bakmıyor

peki cirkin olan ınsanlar napsın

bence ortalıgı kirletmesin ben ve benım gibiler

ınsanların göz zevkını bozuyoruz

nıcın bizi sevmiyor hic kimse ?

neden asık olmuyor kadınlar cirkin erkege ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• daha kac yasındasında ısyan edıyorsun?

sabredmesını ogrensene...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bak kardeşim bende kendimi cok cirkin buluyorum ama içimden düşündügüm sanki savascı olarak yaratılmış gibiyim cirkin olmamın sebebini buna baglıyorum allah bişiyorya 1 2 yıl sonra askere gidince inşallah orda kalıcam o olmadı baska yerde suriye muhalifleri olur bişey olur yani elim silah tutacak ne demiş şamil basayev oglu bir kafir tarafından öldürülmeyen bir insan cihadı anlayamaz ve hayatı çicek böcek dagıtmakla gecer

0|0
    0|0
  • sen çirkin kadınlara aşık oluyor musun? olmuyorsun onun için işte. Hem herkes yakışıklı olsaydı birbirimizden ne farkımız kalırdı. Herkes kendi güzellik seviyesine göre ( eğer ekstra özelliğin yoksa) biriyle evlenecek bu dünya düzeni böyle

0|0
    0|0
    • bır kere sorsana senin bir kadına asık olma hakkın var mıdye ?

• valla dostum ben de senin gibiyim ama kendimde o hakkı buluyorum yani sen de başka şeyin üzerine oynamaya çalış, güzel kızlardan uzak dur daha kendine yakın insanlara bakmaya çalış

• Her Körün bir topal alıcısı vardır ^,^

0|0
    0|0
    • tam cirkinlere yönelik söz dim,

hıc güzel/yakısıklılar ıcın bu söz söylenmez

• 182 yi bir ara sen ihtiyacın var O.o

0|0
    0|0
  • Erkeğin çirkini olmaz dostum, en azından algı bu yöndedir, sen başka vasıflarını ortaya çıkar.

0|0
    0|0
  • eskorta gidip sonra çirkinbi kadınla evlenip onu eskortla aldat bakir bir şekilde evlenme

0|0
    0|0
Yükleniyor...