Fanatik galatasaraylıların ortadan kaybolmasını neye baglıyorsunuz ?

1 ay önce mayıs da bizim zaferimiz başlar sözleri kayboldu ve fanatiklik gsliler kayboldu hayırdır insallahhh

Güncellemeler:
burdayım diyip gizlenenler ne insanlarsınız utanıyorsunuz demekki açıkca profil gizlemeyenleri tebrik ediyorum

0|0
10|15

En İyi Kız Görüşü

• buradayız yenildiysek en olmuş çalıntı kupamız yok şükür

1|1
    0|2
    • artizliği bıraktınız gali süslü hanım =)

• sana birşey söyleyim mi sizi fatih terimden başkası adam edemez açık net fatih gelmedikce her zaman fener şampiyon bu böyle bilinsin

• Birak sampusnlar sevinsin. Arenada rezil ettik.

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben bu siteden bıktım açıkçası futboldan anlamayan sürekli 6s,salatasaray gibi söylemleriyle futboldan anladığını sanan insanların içinde Galatasarayımı savunmak bile hatadır diye düşünüyorum hiç bir yere kaybolmadım kaybolmam da ben Galatasaray'ı kendi haline bırakıyorum şimdilik biz bunları hak etmiyoruz bu sezon neler döndüğünü de çok iyi biliyoruz.Gelecek sezon inşallah çok iyi bir Galatasaray olacak.

0|0
    0|0
  • Bir galatasaraylı olarak buradayım hayırdır ?

1|0
    1|1
  • Burdayiz, hakemlerin sampuan ettigi fenerliler nerde?

2|0
    0|3
  • Formalarini naftalinleyip dolaba kaldiriyolardir napsinlar...

0|2
    0|0
  • buyur ben buradayım :)))

0|0
    1|2
  • Aliskiniz onların bu hallerine iyi gun taraftarları işte ...

0|0
    0|0
  • geçen hafta feneri yendiğimizde ortalıktan biranda kaybolan sümsük fenevlilere baglıyorum :D

0|0
    0|0
  • Ne yapacaklar sitedemi yaşayacaklar ne aptal soru

0|0
    0|0
  • Ortamı germe yasin

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 15

• Buradayız ölümüne !

Şampiyon kim olursa olsun tebrikler.

Ayrıca giden olursa gelmek nasip olmaz umarım.

cut.

0|0
    0|0
  • İyi gün taraftarları kayboldu diğerleri burada

0|1
    0|0
  • hayırdır kardes,gormemışın oglu olmuş hesabı cıkıvermıssınız:)) buradayız bı yere gıttıgımız yok,allah UTANILACAK sey vermesin,anladın degılmı:))

0|0
    1|1
  • kendini renkdaşlarımla konuşucam makara yapıcam umuduyla yazmışsın da resmen yoklama gibi olmuş be arkadaşım ;)

0|0
    0|0
  • Burdayım

0|0
    1|1
  • buyur kardeş buradayız sorun mu var? Sefası da bizim cefası da.. Başarılar gelir geçer, aslolan Galatasaray'dır.

0|0
    0|1
  • çok aşırı fanatik değilim ama buradayım yani bir yere gittiğim yok niye gideyim bir şampiyonluk gitti diye olur mu öyle şey

0|0
    0|1
  • Galatasaraylılar burada kardeş , ama biz yenildimi bazıları gibi yenmişlik ya da büyüklük taslamayız yenilince adam gibi yasımızı tutarız .

0|0
    1|1
  • tabiki iyi gün taraftarlığına bağlıyoruz

0|1
    1|0
  • sezon basında cok g*tunu kaldırdılar gs nın yok sampıyonlar lıgıne gıdıyor bılmem ne felan fıstan... terım gıttı yetım cocuk gıbı kaldılar ortada. ıyı oldu * ben hıc acımıyorum daha kotu olsunlar mk

0|0
    0|1
  • Buradayız ne oldu? Dalga geçmeden önce iyi düşünün 3 sene önce dalga geçiyordunuz sonraki 2 sene başınıza gelenler ortada bir bir saydırtma bana elinizden aldığımız kupaLARı

0|0
    0|0
  • bir yere kaybolduğumuz yok küçük takımlar her zaman büyük takımları övermiş sağolasın

0|0
    0|1
  • onlar kayboldu arkadaşlar tatile çıktı :D

0|0
    0|0
  • bak bırısı gelmıs ama gızlenıyor :D :D

0|1
    0|0
  • Buyur canim buradayim hayirdir ?

0|0
    0|1
Yükleniyor...