Sigarayı bırakanlar bunu nasıl başarıyor?

Sigara Kullanıyor musunuz ? Bırakanlar var mı ve bırakanlar bunu nasıl başardınız ?

0|0
24|65

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 64

• Sigara içenleri bir anlayamadım gitti. Ne anlıyorsunuz diye soruyorum bana söyledikleri " içmeyen bilmez " oluyor. İçenler neyi biliyor sağlıksız olmayı kansere bir adım daha yakın durmayı mı ? Bile bile bu kadar sağlıksız hareket ediyorsunuz ya pes doğrusu. Eskiden çok takardım tanıdığım ya da tanımadığım herkesi uyarırdım içmemeleri konularında. Ama bir yerden sonra yoruldum çünkü çok az kişi söylediklerinize kulak veriyor. Bundan sonra en yakınımdakiler hariç kimseyi uyarmayacağım. Ne halleri varsa görsünler kendilerinin düşünmediği sağlığı ben mi düşüneyim. Sanki sigara yüzünden yatağa düşüp yardıma muhtaç duruma düşecek olan benim. İçenler daha çok içsin günde 1 paket içen 2'ye çıkarsın iki paket içenlerde 1 yakış da 3 tane birden içsin. Yakında restoranlar da sigarayı servis edecekler naneli çikolatalı baharatlı... Afiyet olsun yine bekleriz.

1|0
    0|0
    • cahil biri olduğun belli?

• Bana cahil diyen adam bel ağrısının tedavisini sitede arıyor ilginç. Cem Yılmaz'ın bel ağrısıyla ilgili düşüncelerini bir izle derim. Cahillik kısmına gelince ben buraya beni önyargınla aşağılamandaki düşüncelerini bile sayabilirim. Ama sen evet öyle oluyor madem bunları biliyorsun o halde neden böyle yazdın diyecek cesaretin var mı onu bilmediğim için yazmıyorum. Seni kendi önyargın ve dar bakış açınla yalnız bırakıyorum.

• Ben bıraktım şahsen 1 hafta oldu fakat o beni bırakmıyor :D

Annem oğlumun peşini bırak diye rüşvet verdi

çakma sigarayla şantaj yaptık yok olmuyo :)

1|0
    0|0
  • Hayır kullanmıyorum,hiç içmedim.

0|0
    1|0
  • gece 12 den sonra bırakıcam diyip 11.59 da son sigaramı içmiştim ve içinde 19 tane olan paketi arkadaşıma vermiştim hiç unutmam... :) ama sonrasında bir kere bile aramadım gerçekten kafada bitirmekle alakalı. Sonra baktım kilo alıyorum arkadaşlarım kullanıyor ve en önemlisi ben içerken zevk alıyorum diye geri başladım. Kendine bence bir hedef koymalısın mesela atıyorum sigaraya vericeğim parayı kenera koyup şunu yapıcam bunu yapıcam gibisinden. Hiç bir şey aklına gelmiyorsa ihtiyacı olan birine bile versen o rahatlama sigara içmeni önler emin ol :)

0|0
    0|0
  • hersey psikoloijk evdekilere bıraktık dedim bırakmadım ama evde içmiyorum kesinklie bir hafta izne cıksam içmem canım istemez cunku beyine yerleşmiş bırakman için ya kendin bırakırsın ya da seve seve

0|0
    0|0
  • Isteyen herkes bırakabilir önemli olan istemek. Ben sırf el alışkanlığı olmuş boş olursam günde 1 paket Kafe'de orda burada gidiyor bitiririm ama başka gün evde olurum işim olur 4-5 gün sigara içmediğim olur hiç tiryaki gibi içmedim. Insan bırakmak isterse bırakır bence.

0|0
    0|0
  • Kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • İnsan olduğundan dolayı aklının da olduğunu hatırlayarak onu kullanıyor.

0|0
    0|0
  • bir süre bir hafta iki hafta gerekirse bir ay içinize çekmeden içmeyi deneyin uzun bir süre çünkü karşınızda birisi sigara yaktığında psikolojik olarak bizlerde yakmayı istiyoruz :) ben bu yol ile bıraktım ve bazen canım çekiyor yine ama sabredemeyecek kadar değil ayrıca içenlerin ne kadar pis koktuğunu gördüğünüzde içtiğinize lanet edeceksiniz :)

0|0
    0|0
  • Elwin carl yöntemi var sadece bir video nette var tütün bitlisinin insanı kulandığını ele almış etkilide birakanlar çok ilaçlarda var ama ağır ilaçlar kardiyak ve piskiyatris denetiminde kullanabilirsin hem niye birakiyonki ya yaslanmak güzelmi erkenden ölmek daha guzel değilmi

0|0
    0|0
  • Başaramadık

0|0
    0|0
  • o iğrenç kokusu olan ve aklını peynir ekmekle yiyen insanları içtiği meretten bahsettiniz gereksiz bir şey geç gitsin ben duymadım sizde söylemediniz.

0|0
    0|0
  • Sigarayı bırakmanın tek bir yolu var.

Oda ya Aşk hayatın çok iyi olacak.

Yada tam anlamıyla meşgul olabileceğin çok zevk aldığın bir işin olacak.

0|1
    0|0
  • Ben bile içmiyorsam, bıraktıysam herkes bırakır. İçmediğim zamanlar sinirden, öfkeden elim ayağım titerdi etrafımda biri varsa çatardım kavga ederdim. Resmen madde bağımlısı gibi olmuştum. Ard arda hiç durmadan paket bitirir olmuştum. Sonra merdivenleri çıkarken nefesim kesilir oldu, en az yürüyüşte bile ciğerlerim tıkanır oldu bıraktım. Ramazan Ayında bırakmıştım orucun etkisi de baya oldu.

0|0
    0|0
  • 3 yıl önce ayrıldım. Beni aldatıyordu tam bir onosmuydu şu an çok mutluyum<3

0|0
    0|0
  • sigara candır gerisi heyecandır :D tek arkadasım tek dostum :D :D bir de bitmese :D

0|0
    0|0
  • Bu konuda tek bir şey söylemek istiyorum, alakalı değil yalnız kusuruma bakma artık =)

2 tür insanın aklından şüphe ederim...

1. Sigaraya başlayan.

2. Sigarayı bırakan ;)

0|0
    0|0
  • 3 ay önce bıraktım 20 yıl içtikten sonra 3 aylık sürede bile yeniden doğmuş gibiyim...özellikle cinsel yaşamımda içinden çıkarmadan 3 posta...

0|0
    0|0
  • 20 yaşındayım evimde binlerce karton sigara var lakin hiç başlamadım.

THE END...

0|0
    0|0
  • cok kolay oldu :) da brn hic icmedim ki :)

0|0
    0|0
  • Beyinde bitirmeden birakamazsin

0|0
    0|0
  • Hayır tadını dahi bilmiyorum

0|0
    0|0
  • 14 yıldır kullanıyorum bırakamadım bir türlü :/

0|0
    0|0
  • Kullanıyorum

0|0
    0|0
  • kullanıyorum bırakmayı da düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • bunun başka çıklaması yok :D link

0|0
    0|0
  • her şey istemek ile alakalı.. gerçekten bırakmak isteyen bırakır..

0|0
    0|0
  • 10 ay oldu birakali ilk 15 gun zorlandim suanda hic bir sikinti yok. Yalniz soyle bise var herseyden once kafada bitireceksin.

0|0
    0|0
  • ben sigarayı sevmem içmem de hatta kokusunda bile öksürürüm ve de kimse bırakamıyorm demesin babam bile 20 yıllık tiriyakilikten sonra bıraktıyysa herkes bırakır

0|0
    0|0
  • Birde ben istesemde bıraksam

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 24

• lisede günde bir pakete kadar çıktım yaklaşık 5-6 yıldır kullanıyordum, bıraktım. başlangıçta iştahımı kesti bir - bir buçuk ay kadar sporla destekleyince korudum. Yalnız sporu bırakırsan iştah açılması yaşıyorsun biraz aramaya başlıyorsun yine de içmemek güzel. artık kokusu iğrenç bir duman bile midemi bulandırıyor

0|0
    0|0
  • bütün bu yazılanlara rağmen bırakamıyorsan fakat bırakmayı istiyorsan Champix tablet al kesinlikle bırakacaksın 200 tl fiyatı ilkten fazla gelebilir fakat bir hesap yapınca sigara ile aynı ücrete geliyor + sağlıklı bir yaşama adım atıyorsun bence hiç zaman kaybetme

0|0
    0|0
  • Ben bıraktım.Bunu önce çok istemen gerekiyor ve sana biri çok güzel destek olmalı özverili olmalı.Ben ilk önce eşimin desteği ile azalttım ve içmiyorum dedim bıraktım.Yazdı bıraktığımda.Akşamları dışarı çıkardık canım çok isterse bazen birtane içerdim.Zamanla irademle ve destekle bıraktım.İyikide bırakmışım o koku etrafa verdiği kötü koku ağzının tadı bu ney yaaaaa

0|0
    0|0
  • Youtube da bırı vardı sıgarayı bıraktıran yuzlerce kısı bırakmıs o adamı ızleyerek ama adını unuttum :D

0|0
    0|0
  • :/ kullanıyorum harbiden nasıl bırakmışlar acep

0|0
    0|0
  • Hayır...

0|0
    0|0
  • Kullanıyorum . Bırakmayıda düşünmüyorum .

0|1
    0|0
  • İrade denen olgu var bilin mi *-*

0|0
    0|0
  • Bi gün içmiycem artık dedim ve Bi daha da hiç içmedim :)

0|0
    0|0
  • asla içmem :) içenden de tiksinirim

0|0
    0|0
  • herşey kafada bıtıyor.hergun bırer adet azltmaya bak bu aynı kılo alıp verememek gıb bısey :)

0|0
    0|0
  • Bağımlısı olmaya başladığım zaman bırakıyorum uzun bir süre sonra tekrar azcık içiyorum :P Vallahi karakteri sağlam olan insan bırakıyor.

0|0
    0|0
  • 2 paket içip severek bıraktım fsdg

0|0
    0|0
  • destek almalısın bence

0|0
    0|0
  • en iyi arkadasim, icimdeki az kaldi patlicak dumanlari alip götürür...

0|0
    0|0
  • Birden oldu bilmiyorum yani bitti artık dedim ve o gün bugündür elime bile almadım...

0|0
    0|0
  • Kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • kullanmıyorum .

0|0
    0|0
  • hayır kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • sabır ve irade

0|0
    0|0
  • kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • Gunde bı paketten az olmamak sartıyla ıcıyodum 5 aydır gunde 1 2 ıcıyırum nedenı aıle evıne dondum raaht ıcemıyorum... 20 gun kadarda hıc ıcmedgım olmustu buraya ılk geldgumde

0|0
    0|0
  • Verdiğim onca parayı düşündüm sonra o parayla yapılabilecek şeyleri sonra da gelecekteki çocuklarima erken veda edeceğimi bu beni soğutmaya yetti

0|0
    0|0
  • HER GUN UYANARAK BASARIYOLAR KENDINE HEDEF KOY BUGUN BENIM SIGRA ICMMEME GUNUM DE VE AKLINDAN YATAKTAN KALKTINDAN SONRA SIGARAYI GECIRME

0|0
    0|0
    • bende bazen içmeme günü yapıyorum.o günler çok mutsuz oluyorum.o mutsuzluğu gidereilirsem bırakabilirim

Yükleniyor...