Kapat

Sevgili bayan arkadaşlar; siz olsanız nasıl davranırsınız?

İş arkadaşıma hoşlandığımı söyledim. O da arkadaş kalalım diyerek reddetti. Gün içerisinde, o da yanımdan geçerken veya benimle konuşurken bütün endamını sergilemeyi de ihmal etmiyor... utangaç ve mütevazi halini gösteriyor. Tabi bu davranışlarını kendime yormuyorum. Her kız ister çocuk sevmeye devam etsin diye...(kendisi sevmese de). Neyse soruma geliyorum, 3 hafta kadar sonra bir ortak tanıdığımızın düğünü var. Düğünde tabi, süslenecek, gayet şık olacak. Orada bana kendini gösterme çabası olur mu? Ben de hiç oralı olmasam nasıl olur? Siz olsaydınız...?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben hoşlanmadığım bir erkek için süslenmem ya ama yinede güzel görünmek isterim. Ama ben zten hep gzel görünmek isterim.

Hiç oralı olma bencede bir şaşırsın afallasın biz kızlar bize teklif eden kişi geri çekilince o kişi birden değerlenir gözümüzde daha başka görünür

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• kendini ağırdan satıyor olabilir giyimine özen göster hele düğün varsa bir çeki düzen ver kendine parfüm falan sık sakın hiç oralı değilmiş gibi davranma samimi davran sanki bişey değişmemiş sanki hiç teklif etmemişsin gibi :)

0|0
    0|0
  • kız hayır demiş sen neyin peşindesin be olm. ekmeğine baksan ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...