Zayıf olmanın yan etkisi var mı bunda ?

iyi akşamlar arkadaşlar bir sorum olucaktı .geçen gün doktora gittiğimde cok zayıfsın kılo almasın dedi ama canım bısey ıstemıyr ve yesem bıle 50kg olamıyrm en fazla 46kg oldum..boyum 1.60 kılomşu an40 .kendimi de keyıfsız ve çelimsiz hissediyrm .neyse asıl konumuz ben nette baktıgım da bırsey dikkatımı cekti zayıf olanlarda fazla kıllanma oluyormus bu benim için kısmen doğru.ama fazla da değil sizce böyle birşey var mı zayıflıgın etkisi olabılır mı kıllanmada ? bu durumu yaşayanlar var mı ? fikirlerinizi merak ediyorum şimdiden cevap verenlere tesekkürler :)

0|0
613

En İyi Erkek Görüşü

• benimde 182 62 kiloyum troit bezlerim hızlı calısıyomuz b12 iğnesi verdi eksik diye hastane de 1 hafta sırf vitamin serumu yedim bişeyim yokken gene olmadı kıllanma bende olmuyo seyrek kıllıyım cunku

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Sanırım öyle bir etkisi var evet bende bunu farkettim kız arkadaşlarımdan :) ve derhal kilo almalısın çok zayıfsın 50 veya 52 senin için ideal :)

3|1
    0|0
    • bende kılo almak ıstyrm cunku gercekten kendımı halsız hıssedıyrm artk bişey yapasm gelmıyr..iştahım yok avucum kadar yıyorm yesemde 45 oluyrm balık hapı falan kullandım kılo almak ıcın en fazla 45 46 oluyrm.kılo alamamam sağlık sorunu mu ?

• :) hahah tamam tesekkür ederim :)

• Ne demek rica ederim :)

• kılo alman lazım 40 çok az sağlık açısından alman lazım yani onun dışında 40 değilde 45 olsan en az ben yadırgamam kendi adıma zaten zayıf kız seviyorum ama 40 çok az canm az al

1|0
    0|0
    • bende kılo almak ıstyrm cunku gercekten kendımı halsız hıssedıyrm artk bişey yapasm gelmıyr..iştahım yok avucum kadar yıyorm yesemde 45 oluyrm balık hapı falan kullandım kılo almak ıcın en fazla 45 46 oluyrm.kılo alamamam sağlık sorunu mu ?

• zorlucm artık mıdeyı :) zaten psikolojımıde etkilemeye basladı

• yani zorla biraz kendini evet

• valla ben 1.73 boyundayım kilom 53...aynı sorun bende de var çare bulamadık:S...sen bulursan da mesaj atıver:)))

1|0
    0|0
  • iyisin iyi kasma.

1|0
    0|0
  • zayıflığın en büyük yan etkisi baldırların yok olması :(

1|0
    0|0
  • Boy 185 kilo 58 bizdede aynı problem var ( Zayıflık )

Doktora gitiğimde küfür yedim bir kaç defa.Kapıdan girdiğimden sağlık problemin var mıdiyolar zayıflık haricinde yok dediğimde ''S.. git millet kilo vermek için bir tarafını yırtıo sende kilo almaya çalışıyon git lan'' gibi konuşmalara mağruz kaldım sende kasma bşver

0|1
    0|0
    • bıraz komık bırazda üzücü bir durummus sizin ki

• bak bakalım

• Güldüm +1

• nikinden belliymis :)

0|1
    0|0
  • Doğal olarak, zayıf olunca vücudu soğuğa karşı koruyacak bir yağ tabakan olmadığından vücut kendini ısıtmak, soğuğa karşı korumak için daha çok kıl üretebilir.

1|0
    0|0
    • onu da söyle belki yardımcı olurum yine :D

• bunun çaresi yok yınede tesekkür ederim :)

• Hep böyle kişilerle empati kuruyorumda ben olsam alırım diyorum nasıl alamıyolar :)

0|0
    0|0
  • bende zayıfım çok gıllıyımmm :(

0|0
    0|0
  • Sen nasil yasiyorsun 40 kiloyla la ?

0|0
    0|0
  • Benm kız arkadasım senle aynı ölclerde:( kilo alsın istiyoroum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hormonlarında sıkıntı olabilir

1|0
    0|0
  • vardır mutlaka ama nasıl kilo alabilirsin bilmiyorum. kilo almak için çiğ yumurtalı bir karışım içen birini tanıyorum.

1|0
    0|0
  • Kilolu olanlarda kıllanma fazladır. Şeker hastalığına falan bağlayabiliriz durumu. Hatta kıllanma olanlara fazla kilolarını vermeleri önerilir. Ama zayıflık için endokrinoloji uzmanına gitmelisiniz. Tiroitlerde veya başka hormonlarınızda vs. problem olabilir.

0|0
    0|0
    • baktırdım ama hepsi normal kansızlıkta,şekerde tiroitte yok zaten fazla abartılck gıbı değil bu sıralar takmaya basladım beyaz tenliyim o yuzden

• Ah sanırım doçentten daha iyi biliyorsunuz.

• Tüylenme için yapılan testlerde şekere bakıyorlar. Kiloda önemli, tedavi için.

• Bende senin gibiyim kaç yildir ayni kilodayim hatta gittikçe zayifliyorum ama kullanma asiri kiloda olur doktorun demişti bana hormanel bir durum olabilir killanman.

0|0
    0|0
  • Ben 21 kilo verdim 73 ten 52 ye dustum boy 165, killanmada cok buyuk bir artiş oldu :(( zayif olmanin en kotu olayi bu bence

0|0
    0|0
    • sen de bu dersten muzdarıpsın yanı kardes :( alabılsem alıcam da zorlasam da almıyrm ben

• Kılon normal bnde 170 50 yım manken gbıyım alakası yok zayıflıkla cıns meselesı bazı kızlar kıllı

1|0
    0|0
    • hımm anladım canım ama benım normal abartılcak kadar değil beyaz tenliym bide kafamı taktım sonradan ..tesekkür ederim cevabın için :)

Yükleniyor...