Yürümek bacaklarin incelmesine yardimci olur mu ?

Boyum 163 54 kiloyum bacaklara kadar hersey normal begeniyorum fizigimi ama bacaklatin bana biraz sisman geliyor. (Sevgilim her ne kadar sacmalama desede)

Simdi ben yürüyüşe başladım bugün. Hizli tempoda . Ilerleyen zamanlarda kosmayada baslayacagim yavas gunde 1 saat falan bu bacaklari inceltirmi ? Selulitleri gittirirmi :) ? Sadece bacaklarin incelsin istiyorum.

link Böyle falan bacak kalinligi

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bacakların incelir doğru ama sadece bacaklar incelmez koşunca illaki değier yerlerindende yağ gider bölgesel yağ yakma gibi birolay yoktur . Ama homini gırtlak yersen güne 10 saatte koşsan hiç birşey olmaz spor yapıyorusan yanı sıra makul bir diet yapmak şarttır.

0|0
    0|0
    • yok ya çok yiyen biri değilim . ama yersemde kalça bacak gidiyor

• Ozman yağı , tuzu ve şekeri azaltıcan hatta tamamen kesebilirsin kesicen , KArbonhidratı azaltıp protein oranını artırıp bolca kardi antremanı yapıcan bolcadan kastım haftada 5 gün antreman yapman şart dier 2 gün dinlenmelisin ve 30 dkka kardiyo sana yeter.

Erkekler Ne Diyor 12

• attığı linke bak tövbe tövbe

1|0
    0|0
    • ondan daha ince ya :D o kadarda değil

• hı üst komşumuzda bu kafadaydı psikologlar şu tavırlardan vazgeçse çok iyi olur sinir bozucu .

• neden. sinir bozucu :)) sen yok musun senn

• Genetik bu, s*ksende nafile..
    Ancak belli bir oranda tutabılırsın..

0|0
    0|0
    • Yok yok olacak. Kosuyorum hergun

• Allah allah :D o kadar kalin değil bacagım. Zaten zayifim. Sadece daha ince olmasını istiyorum

• hayır aksine, kas yapar :) ayrıca o kadar da kalın değil

0|0
    0|0
    • ondan biraz daha ince ya :D o kadarda değil şimdi baktımda bir daha

adriaana lima gibi olsun yeter :P

• yok yok. çok güzel bence :)

• Bir gun yuru bir gun kos faydasini gorursun duzenli yap vakitli yap kas agrilarin olursa dinlendir yoksa daha cok zarar verirsn bukadar hadi gecmis olsun

0|0
    0|0
    • Kosmayi daha cok seviyorum . Hamlamisim birden Orlamayayim diye yuruyusle başladım

• Evet zorlama vucuda zarar once alis sonra kafana gore

• Hayır olmaz bence

0|0
    0|0
  • inceltmek için koşu iyidir ama fazla abartırsan dahada büyütebilirsin dozajında yapmak lazım :)

0|0
    0|0
  • Bacakların böyleyse neden inceltiyorsun :/

0|0
    0|0
  • bısıklet en ıyısı 20 dk bıde yuruyus ama kısa kısa adımlarla yuruceksın

0|0
    0|0
  • Yürümek sadece bacağa değil heryere yardımcı ama koşmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • yardimci olur.

0|0
    0|0
  • Olur yürü sen

0|0
    0|0
  • yok uzun mesafe koşman lazım sürekli 1000 1500 koş sıska olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0