Aşkınız ugruna neler yaptınız?

En buyuk yaptıgınız cesaret ettıgınız sey nedır?

Bız uzaktayız sır fonu 1 gun gorebılmek ıcın havaalanında uykusuz kaldıgımı hatırlıyorum. degdımı dersenız hayır .d

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Herşeyden vazgeçtim ailemden arkadaşlarım şehrimden gidip onun şehrinde yaşamaya başladım rest çekip ama pişmanım :(

0|0
    0|0
    • pekı neden ayrıldın :(

• Kıymetimiz bilinmedi ben onun için herşeye rest çektim ama o benim için ablasına bile karşı gelemedi haliyle çıldırdım ve vazgeçtim aşk fedarkarlık gerektirir yapamıyacaksan sevmiceksin arkadaşım ! haksızmıyım?

Erkekler Ne Diyor 15

• kendimi dağa taşa vururum.

1|0
    0|0
  • Uzun yillar onceydi, biyiklarim terlememis, sakallarim cikmamis, ilk defa saf, temiz duygularla asik olmustum. Yaz tatilinde ailesi onu trabzondan ankaradaki dedesine tatile gondermisti. O zamanlar cep telefonuda yoktu. 1 gun sonra evden kacmis 1 gun boyunca Ankara sokaklarinda onu aramistim. Aptalca gorunebilir ama, bence degildi. Simdi nerdedir kimledir bilmiyorum, sadece bir ani olarak kaldi

0|0
    0|0
  • İstanbul'a gittim onu görmek için, en önemlisi hayatımın ilk'i oldu. İnşallah yazda da memleketine gidicem onun.

0|0
    0|0
  • defalarca kavga ettim sırf arkasından konuşuyolar diye ondan fazla kişiyle tek başıma dövüştüm dayak yiyeceğimi bile bile en büyüğüde tüm okulun içinde onu sevdiğimi bağıra bağıra söyledim pişman olmadım asla.

0|0
    0|0
  • inanmıcaksın belki veya sıradan gelecek ama onu sadece pencerede görebileceğimi bildiğim için 3km lik yolu yürüyüp göremeden döndüğümde kendimi şu şekilde kandırıyordum.. en azından denedim :)

0|0
    0|0
  • ben her şeyden vazgeçtim kendi hayatımdan bile polisin beni alıp götürmesini bekledim ama kafama bile takmadım.

0|0
    0|0
  • aşkım uğruna toplam "5 sene 16 gün 7 saat" acaba geri döner mi diye beklemeyi tercih ettim.

0|0
    0|0
  • Birşey değilde.

Yapacaklarım sınırsızdır , güvenrim kendme ^^

0|0
    0|0
  • Babamı karşıma aldım ailemi karşıma aldım tüm mal varlığımdan oldum değdimi değmedi hiç birşey için aile karşınıza alınmaz hiç bir dava hiç bir amaç için ama bu benim için çok büyük bir ders oldu :)

0|0
    0|0
  • Neler yapmadıklarımı saysam daha iyi olur sanırım ...

0|0
    0|0
  • Çölü ayarladım cok sükür..

Şimdi de delmek icin uygun dağ arıyorum..

0|0
    1|0
  • Eğer aşık olursam çok deli seveceğime inanıyorum.Akla gelmeyecek cesaretler yaparım.

0|0
    0|0
  • Hiçbir fedakarlık yapmadım.

0|0
    0|0
  • Pek birşey yapmadım değicek kimse yok

0|0
    0|0
  • aklina ne gelirse onu yaparim sinir yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...