Bütün gün evde oturuyorum hiçbirşey düşünemiyor,yapamıyorum ne yapmam lazım

Sizede böyle oluyor mu ? ders çalışmam gerekiyor,hayatıma yön vermem için fazla düşünmem gerekiyor,yapmam gerekenleri liste yapmam ve uygulamam gerekiyor ama hergün oturuyorum pcnin kölesi oldum çıktım bomboş yaşıyorum nasıl düzelicem yardım edin :( yaşama sevincim azalıyor :(

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• ya aynı problem bende de var ve çözüm yolu belli yapmak istediklrine fazla öncelik veriren yapman gerekenler aksar ve gelecekte sıkıntı yaşarsın :/ oysa pcnin başında her gün yaptıkların farklı değil mesela ks de takılıyorsun falan... kuralın şu olmalı:

''hayatta iki şey vardır; insanların yapmak istedikleri şeyler ve yapmak zorunda olduğu şeyler; yapmak zorunda olduğu şeyi yapan insanlar yapmak istedikleri şeyler için imkana sahip olacaktır...''

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Önemli olan bir yerden başlaman. Liste yapıp, yapılması gerekenlere kafa yorarsan, sana çok karışık ve zor gelir. Bu bir alışkanlık meselesidir. En basit ve kolay olanından başla, sonrası zaten gelir... :-)

0|0
    0|0
  • yapamadıklarını yapman yeterli olur diye düşünüyorum senin için başka bir şeye ihtiyacın yok :)

0|0
    0|0
  • Tebdil i mekan yapacaksin ferahlik bulasin

0|0
    0|0
  • spor yap . . . .

0|0
    0|0
  • Dha ne istyrsn iş yok güç yk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3