Bacaklarımı koparıp atmak istiyorum!

Spora gidiyorum 5 ayda 8 cm inceldim 12 kilo verdim artik gitmiyo yağlar yemeye vurdum kendimi basen 104 bacak 62 of ne yapsam gider? artik bunaldim tekrar kilo alacgm bu gdisle

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• azim yoksa sonuç ta yoktur . Oturarak başarıya ulaşan tek canlı tavuktur . Diete vücudun alışmıştır deitini değiştir farklılaştır karbonhidratı azalt , antreman programına vucut alışmıştır onu değiştir . Sürekli aynı şeyleri yaparsan vucut bir forma girer ve onun ne altına iner ne üsütne çıkar . Değişiklik şart . Bacakların icenlsi istiyosan koşucaksın , squat yapıcaksın ve ip atlıcaksın .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kaliteli protein düşük karbonhidrat dayan gitsin :)) zaten bu işin %70i beslenmedir. Yani senin araban ne kadar iyi olursa olsun ona kaliteli bir yakıt koymadıktan sonra bir anlamı kalmaz işin :) Günde en az 2.5 litre su iç

0|0
    0|0
    • TM da gtmiyo

• Vucutta yağ oluşumunu sağlayan seyler ve kas oluşumunu sağlayan seyler nedir ona bakıcaksın. Yani sen şekerden tuzdan beyaz ekmekten kızartmalardan fastfoodtan uzak kalıp protein ağırlıklı(süt, peynir, yumurta, balık, tavuk, al vs..) gibi yiyeceklerle beslenirsen ve üstüne sporunu eklersen kesinlikle olur. Benim bu iş için çözümüm Herbalife :) 7.5 kilo sonucum var

• Kardio egzersizleri yapmanı tavsiye ederim. Koşu, bisiklet gibi. Ve bacak kaslarını çalıştırmak öteki kas gruplarına gör daha fazla kalori yakar :)

0|0
    0|0
  • Salona git ve bisiklet cevir bol bol. Cevirirken 18 kmnin altina dusme. Ve squat yap. Iki ayda tayt gyebilir hale gelirsin.

0|0
    0|0
  • düzgün bir diyet uygulamıyorsun demek ki diyetini gözden geçirmeni tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
  • kaç kilosun şuanda

0|0
    0|0
    • 71

• Bunaldim artik duraklama donemindeym

• öyle düşünerek psikolojini bozma. anlattığına ilerleme süper. bu işin yarısı beyinde bitiyor zaten.

• spora devam vücudun sımdı sekıllenecek

0|0
    0|0
  • Koşu yap bisiklete bin :)

0|0
    0|0
  • duzenli olarak kos incelcektir.

0|0
    0|0
  • Ne desem ki

0|0
    0|0
  • emeğine yazık etme devam ettt

0|0
    0|0
  • Birine bağışla bari sevaptır .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bana fitness programını yazar mısın ?

2 aydır gidiyorum 3 kg verdim sadece. gerci cardio yerine daha cok ağırlık kaldırıyorum.. 2cm inceldim sadece. 61 kgm

0|0
    0|0
    • Bisiklet vya koşu 20 dk ısınma istasyn her iki taraf için 300 çek dumbell 300 yanlara eğil twiste 300 bunları yap ayda 3 kilo verirsin hocaların yakasına yapış sen susarsan ilgilenmezler

Yükleniyor...