Sıkıldım , uğraşıcak oyalancak birşeyler arıyorum.

Bilmece soralım birbirimize ya da sorular . :(

Yada gününüzü anlatın .

Yada tanışalım herşey makbuldür..

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Kpssye hazırlanırken, 3 gündür kabızlık çekmekte olan, yaklaşık bir saattir kuru kayısı ve kayısı suyu içmekten içi dışı dört yanı kayısı olmuşum. Can sıkıntısı mı ? can kurban öyle derde :))

1|0
    0|0
    • Oyş kurban olurum ya çok yorma kendini kayısı suyunuda fazla içme bu seferde daha başka şeyler olur maazallah :D

• CAn sıkıntın geçtimi bari :)

• evet sağol :D

• Böcük hadi uyu sen ...

1|1
    1|0
  • 62 çek rahatlarsın (masturbasyon)

0|1
    1|0
  • bugün hayatımın en iğrenç en sinirli günü

0|0
    1|0
    • hayırdır neyin var ?

• uyurumki *-*

• sana bir şey demiyorummm :)(

• memelekete ve bize hayırlı bir şeyler yapta sıkılma. çünkü herkesin derdi aynı olunca ilaç bulunmuyo.

0|0
    0|0
    • gel dertleşelim :D

• Ya en çok sevdiğim seydir konuşmalarımda anlam olması ve dinleyeni rahatsız etmiyecek şekilde doğruları söylemesi bunu nerden anlıyacaz dünyanın var oluşundan bu güne kadar insanlar yaşamış ve bizden sonrada kıyamete kadar yaşayacaklar onlar nasıl yaşamış ve ne gibi izler bırakmış veya bu izler neye yaramış onları bildiğim için kesinlikle işe yaramayan sözler sarf etmem işe yaramayan hiç kimseyle oraşmam onun için sizde ışık var gibi tabi yinede siz karar vereceksiniz ne yapmak istediğinize dnyd

• Tabi tek amacım burada size bir şeyler anlatmak oda dünyada elinizden ne geliyorsa yapmaya çalışın ve başarın şimdi siz ders çalışmıyorum sebebi istememem dedinizya onun için sizle konşmama devam ediyorum yok ben dersimi aksatmam yaparım deseydiniz rahat borakırdım sizi çünkü bu kişi akıllı ilerisi için bişeylerin farkına varmış diye

• günüm malum be böcüük asosyalim ev ev ev pc pc pc :)

THE END...

1|0
    0|0
    • bende aynıyım be yapcak bişi yok sabahtan beri pc pc pc .d

• sert değildi aslında sadece olcakları kendimden anmlattım

• peki nerelisin sema kaç yaşındasın :)

• ben de çok sıkılıyorumm... yine içicem galiba

0|0
    0|0
  • bende kederliyim be böcükk hayallerim çöktü kırık döküğüm:(

0|0
    0|0
    • çok üzüldüm senin adına hayallerini çökerten şey nedir onca hayal kurar insan en saçma salakça düşünen bile bunu hayal kurar yani düşünüyorumda gerçekten üzücü olmalı *-*

• o da mantıklı :) tskkurler böcük sohbet güzeldi böcükleri de sevmem ama istisna oldun :P iyi geceler

• teşekkür ederim sanada

• Ne yapsamda kurtulsam aklimdaki karaböcükler'den

0|0
    0|0
    • hahaha karaböcüklere de burada bitane daha böcük var de bana yolla ama yollarken deki sakın korkutmayın de

• Google dayiya "2048" yaz. Sikintiya karsi birebir. Oynadikca birakamiyorsun :D

0|0
    0|0
  • Satranc bilir misin?satranc oynuyalim.

0|0
    0|0
  • konusuruzz .. ?

0|0
    0|0
  • Adım alfaaaaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • At bin.

At biniciligi güzel

0|0
    1|0
    • püf ne atı abicim ya git başımdan :D

• boşver ya

baksana bir erkek sıkıldım diye bir soru sorsa pislige o kadar sinek ususur ya hah işte öyle birşey olmaz işte

ama kız soru soruo tam da dedigim gibi pislige sinek konuyor ben gizliyim en azından gizli gizli konmuyorum

• neydi bu şimdi ?

• allah neden cirkin yarattı ?

al sana soru

0|0
    0|0
    • Allah neden çirkin yarattı derken kimden bahsediyorsun ? :D

• nedenini söylüyorum tanıman lazım bir insanı hem içiyle hem dışıyla sana ne kadar yakınsa okadar iyidir

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...