Gözümün önünde yiyişen eski sevgili???

evet sevdiğim kız resmen gözümün önünde birisiyle yiyişiyordu... bir baktım softcore olayı felan vardı resmen... elleşmeler, öpüp koklamalar felan...

bir de eleman eski çocukluk arkadaşıymış... bize öyle tanıtıyordu.. çocukluk arkadaşlığından haşna fişne partnerliğine dikey geçiş yaptı.. bunu da bana izlettiler...

gerçi elemanın bir suçu yoktur gibime geliyor.. kız onu getirmiştir benim görüş alanıma...şeytan bu kadınlar..

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• şeytan ki ne şeytan.. yeni mi anladın :)

0|0
    0|0
    • ama bana sevdiği bir sanatçı öldüğünde hüngür hüngür ağladım demişti.. yani çok duygusal birinden böyle bir tavır nasıl bekleyebilirsin?

• tamam 2 çocukla da beni kıskandırmak, benden intikam almak için birlikte oldu... buna adım gibi eminim... yani o yiyişme olayı, sevmediğim insanlarla mesajdan hemen sonra arkadaş grubu olması vs hep bana göstermek için.. demek ki canını çok yakmışım.. yakabiliyorsam demek ki beni sevmiş, beni önemsemiş demek ki... bende istemiştim halbuki yazık oldu...

acaba diyorum aslında o da melekti de ben kanatlarını fena kırınca en cadı haline mi büründü? yani tüm bu olanların sebebi ben miyim?

• tabiki payın var. sana kızmada neden böyle bişey yapsın. ama intikam almanın türlü yolları vardır. o en ucuzunu seçmiş bu da karakter meselesi

Kızlar Ne Diyor 1

• şeytan olsa yine iyi

0|0
    0|0
    • şeytandan da öte diyorsun? ama çok duygusal biri.. hep ebru gündeş, mabel felan dinliyor... aşk romanları felan gırla yani...

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...