17 mayısta düğün var ve benim acilen 10 kiloya yakın kilo vermem gerek..

Arkadaşlar 17 mayısta çok yakın bir tanıdığımızın düğünü var 1 sene önce sınava hazırlanırken fazla kilo aldım ve vermem gerek. Şu an 64 kiloyum ama boyum kısa 1.56 falanım. ve bu 1 ayda 10 kiloya yakın kilo vermem gerek lütfen denediğiniz yöntemler varsa benimle paylaşır mısınız?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• valla benim arkadaş 2 haftada 7 kilo verdi gerisini sen düşün artık.

0|0
    0|0
  • bu üne kadar nerdeydinn 2 kilo bile veremessin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Boyum 1.50 42 kiloyum 1 yilda 4 kilo aldim alinca gobekten aliyorum. Gobegim cikti. Bak hergun mekik sinav cekiyorum. 5 ile basladim hamlamamak icin. Mekikle gobegim gitti. Bir de cok yagli yemek yeme. Form biskuviler var cok lezzetli keyif icin yiyorum. Yuruyus yap. İmkanin varsa bisiklet sur. Aksam yemegini cok yeme. Bisiklet suremezsen parktakileri kullan mesela. Hergun programla bunlari. Bi gun yapip bir gun yapmazsan zayiflayamazsin. Sabahlari peynir, zeytin, domates, salatalik ye. Omlet yerine haslanmis yumurta ye. Cips gibi atistirmaliklar yerine salata yap. Salatayi cok severim. Hem vakit gecer cips, cikolatayi unutursun. İlle cikolata dersen formun cikolatali yagsiz biskuvileri var. Bence boyle baya kilo verilebilir. Ama sakin yemek yemeyi kesme. Corba ic bol bol. Arkadasim yemek yemedi hic salata yedi surekli 4 kilo verdi ama rengi sarardi soldu. Zaten programla 1-3 kilo verdin mi motive olursun gerisi gelir. Hayirli kilo vermeler :D

0|0
    0|0
    • ben spora gidiyorum 1 aydır ama sadece 3 kilo verebildim. düğün hesapta yoktu planımı ona göre yapmıştım. şimdi düğün çıkınca elim ayağım birbirine dolandı düzenli olarak spor salonuna gidiyorum zaten

• Tamam yediklerine de dikkat ediyorsan bunlardan baska yolu yok ki

• Yürüyüş+su+boğazını kes

0|0
    0|0
Yükleniyor...