Ne olacak bu gs nin hali

gs nin ikincilik yolu tehlikede mi sizce bjk fb yi yenebilir mi ?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Son 5 maç kaldı hodri meydan diyorum Kasımpaşa maçında inşallah takımımın arkasında olacağım bu takım bunları hiç hak etmedi.Bu sezonu nazar sezonu ilan ediyorum daha tasarruflu bir yıl olsaydı yönetimin aklı fikri maliyette olmasa sıkıntılı günler geçirmezdik.Ünal Aysal'ın tüm istediği şeyler,hedeflediği başarılar aldığı kararlar olsun hepsi çok güzel mantıklı şeyler,fakat çok aceleci bir başkanımız var.Devre arasında aldığı 9 oyuncu da bu sabırsızlığın bir göstergesi.Umuyorum ki kalan maçlarımızı kayıpsız geçeceğiz ve 2.olup Avrupamızda direkt olarak boy göstereceğiz.Haydi Galatasaray!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Uçuncu olur bu futbolla

0|0
    0|0
  • kim hak ediyorsa o olsun kardeşim kim sampiyonlar ligindeyse ALLAH yardımcısı olsun.

0|0
    0|0
  • Manciniyi seviyoruz .<3

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe bu maçı satacağını düşünüyorum. Sırf galatasaray 2. olmasın diye satabilir Fenerbahçe o maçı bencede vermeli maçı. Beşiktaş hak ediyor şampiyonlar ligine direk katılma hakkını galatasaray değil ! Beşiktaş katılsın biraz para toplasın kadrosunu geliştirsin 1-2 sene sonra lig eski hallerine döner rekabetler gene başlar. Ayrıca şu anadolu takımlarının önlerini kesmesinler artık fırsat verseniz lig çekişmeli olacak daha izlenilebilir ve zevkli olacak hatta diğer ekiplerde geliştirirler bu sayede ve denge gelir lige.

0|0
    0|1
  • idda oynamayı çok bilmiyorum ama fb için maç banko oluyo galiba

0|0
    0|0
  • 2.oluruzda bjk feneri yener cunku fener yaslancak bjkye

0|0
    0|1
  • Kavanozda hatun gelip yorum atcak şimdi. İyilik meleğidir aa tek kanatları eksik :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...