Konu Galatasarayımız :)

Konu Galatasarayımız, bugün ki Sivasspor-Galatasaray maçı hakkında yorumlarınızı alayım... Beyler ve bayanlar düşünceleriniz? Galatasaray'a hakaret etmeden yorumlarınızı bekliyorum lütfen mantıklı düşünerek yorum yapalım :)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bizimkiler baslar simdi o gitsin bu gitsin abi bir durun ya bu sezon bitti zaten gecen hafta caktik bitti 2.de oluruz kimse korkmasin

0|1
    0|1
    • Sende benim düşüncemden yanasın :) bu takım bizi 2 senedir mutluluktan havalara uçuruyor biz Galatasaray sayesinde alıştık bu kadar kötülemeye takımımızı küme düşecek kadar kötü olduğumuzda bile kimse yönetim istifa diye bağırmadı. Çünkü bu Galatasaray alıştırdı bizi son 2 senedir iyi günlere kötü günlere değil :) 2 yıldır sefasını çekiyoruz 1 yılda cefasını çekelim :)

NOT; Roberto Mancini Galatasaray'da 2 sene kalırsa CL kupası müzemizde

• Aynen ole bu sene aksilik oldu mesela seneye kombine alicam bu sene kotu die vazgecip elestirmenin mantigi yok ole olsa beşiktaş napsin

Kızlar Ne Diyor 2

• Maça iyi başladığımızı düşündüm ama olmadı Sivas ciddi anlamda baskılı oynadı ve çok mücadele ettiler hakkıyla aldıkları bir maç oldu.Sivas son haftalarda acayip düşüşteydi yenebilirdik kazanabilirdik maçı Yekta'nın oyunu attığı golü çok sevindirdi bizi ama bu kadar defans hatası yaptığımızı gördüğüm ilk maç bu oldu umarım sonuncusu da bu olur.Sürekli hücum etmeye çalışan bir Galatasaray gördüğüm için savunma hattına çok gecikti takım ve çok kontra yedik böyle bir oyuna karşı bu şekilde oynamamalıydık.Cidden sezonun en kötü oyununu Sivas'a karşı çıkardık hepimize geçmiş olsun.Ünal Aysal'dan yaz döneminde iyi bir forvet ve iyi bir defans oyuncusu daha istiyorum.

0|0
    0|0
  • gelen gideni aratıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...