Galatasarayı eleştirme platformu olarak toplanın galatasarayın avrupada ne işi var bu futbolla değilmi?

mancini tugay defolsun burak umut selçuk ne pas atabiliyorlar ne pas alabiliyorlar malcini burak umut gidene kadar galatasaraylılığımı donduruyorum bize emenike gibi sağlam adamlar lazım bizim zırtolardan bıktık usandık

0|0
1|16

En İyi Kız Görüşü

• Kusura bakmasın kimse ama yılların forvetlerini kanat oynatırsan böyle olur.Adamlar golcü abi ne işleri var kanatta bu adamların.Melonun eksikliği bariz belliydi ve Emenike gibi birini ben hayatta takımımda istemem oyunculuğundan önce kişilikli oyuncuları ben takımımda görmek isterim,şikecileri değil.Umut ve Burak yanlış oynatılıyor.Burak duygusal atamadığı goller olduğu sürece üzüntüden bu hale geldi.Zaten bu saatten sonra yapacak pek bir şey yok inşallah ZTK'yi alıp son 5 maçımızı kazanıp ligi 2.bitiririz.Bir zahmet Mancini bunu becersin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• bize ruhsuz takım değil adam gibi futbolcu lşazım selcuga lafım yok arkasındayım ama burak artis oldu belkide selcuk mancini yüzünden oynamıyor neden nankör yapılıyo o adama firkikcimizdi drogba yüzünden izleyeme3z olduk bize mancini tartısılır sonucta interi sampiyon yapmış bir adam ve serie a bizden üstün bir lig

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıligimi donduruyorum derken ?

0|0
    0|0
  • Sen mi Galatasaraylılığını donduruyorsun inanmam senin gibi bir Galatasaraylı bunu yapmaz :) Ünal başkan seneye paraya kıyar yıldız transferler yapıp Galatasaray'ın zaten kötü durumda olan mali durumunu daha da kötü yapıp gönlünüzü alır merak etmeyin. Zaten bu takımda baya bir değişiklik lazım forvetlerin hepsini yollayacaksın.

0|0
    0|0
  • sahaya desteği kesmeliyız tepkı doğrudan olmalı dolaylı degıl

o tasıdıgı şerefli armanın hakkını verecek herkes yok öyle 3 kuruşa 5 köfte

0|0
    0|0
  • bize fatih terim gibi gaz verecek adamlar lazım. Bizim takıma öyle taktik maktik olmaz. Tek taktik saldır, hücum. yürüyün aslanlarım tarzı taktik

0|0
    0|0
  • Hemen takıma ağır eleştiriler getirip insanlara hakaret etmemek lazım. Her inişin bir çıkışı, her çıkışın da bir inişi vardır. Bu günler de atlatılır. Başarılar gelir geçer, asaleti bize yeter...

0|0
    0|0
  • oyuncuların suçu yok arkadaşım baştaki adam oynatmayı bilmiyor sen kadroya dizilişlere baktın mı bir tek muslera semih telles ve koray mevkiilerinde oynuyordu diğer hiç bir oyuncu kendi öz bölgesinde oynamıyordu bu formatla nasıl tam performans beklersin bu takımın başında mancini yoktu ve 2 sene üst üste şampiyon olduk ne drogbası ne snijderi vardı

0|0
    0|0
  • Fatih Terim'den sonra takım çökmüş durumda ve 2 sene önce ki ruhu kolay kolay yakalayamazlar artık ...

0|0
    0|0
  • Eğer derbide adam gibi oynayıpta kazansaydı gs bugün eksiksiz maça çıkardı takım, şimdi ikincilikte elden gitti kendi düşen ağlamazmış

0|0
    0|0
  • fatih terim gitmemeliydi ünal aysal sağolsun takımı mahvetti

0|0
    0|0
  • Bu kadro ile seneye de şampiyonluğu unutun.

0|0
    0|0
  • kızların futbol muhabbetinden nefret ediyorum.

THE END...

0|0
    0|2
  • emenike gibi kütüğü ne yapıcan bize musa sow gibi bir adam lazımmmmmm burak esas forvetimiz olamaz çok kalas top süremiyo saha mancihiniye kızmayınn manciniyi bu takıma sezonun ortasında getiren yönetime kızın

0|0
    0|0
    • o kadar transfer yaptılar fos

• gerekten bie bilmiyosun :))) bir hayroviçe anlam veremedimm kalanları iyi 18 yaşında bir adam var patlamaya hazır diyolarrr

• Fenerbahçe.

0|0
    0|0
  • sana katılmamak elde değil ruh gitti hep aptal aysal yüzünden bu duruma geldik :@

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeli ol sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...