Türkiye'de en ucuz arsalar nerde bulunur?

Sahibinden diye, o kadar Arsa ilanlarına baktım, metrekaresi 1TL olarak vermiş, birde bakıyorsun, dönümü 25.000TL olarak veriyor. İşin garibi bütün ilanlarda aynı hata görülmekte. Pekiyi, dönümüne 25.000TL istiyorsan, neden metrekaresini 1 TL den gösteriyorsun? Metrekaresini 25TL den gösterde, en azından inandırıcı olsun, öyle değil mi? Ve düşünüyorum, acaba benmi bir şey anlıyamadım diye?

Evet, ben maalesef şaşırdım. Metrekaresi ucuz diye bakıyorsun, sonra 1 dönümü 25.000TL olarak gösterilmekte. Ben bunu anlıyamadım, acaba bu konuda sizler ne düşünüyorsunuz? Ucuz diye boşuboşuna o kadar vakit kaybediyorsun.

Birde sizlerin bildiği daha güzel dikkate alabilecek ve böyle saçmalıkların olmadığı emlak, arsa ilanları nerde, nasıl bulunur acaba?

Ve son olarak özellikle Türkiye genelinde, yatırım amaçlı en ucuz arsalar nerde ve nasıl bulabilirim? Teşekkürler!

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• amcacım Ankara gölbaşı müthiş rant görüyo şuan alım satımcı degilim mal sahibiyim düşünürsen yardımcı olabilirim ama minimum arsa 2750 m2 160 bin diyorum daha büyük yerlerimde var proje içi felan

0|1
    0|0
    • Yeğenim, çok sağolasın. Zaten ben Ankara Dikmen'de kalıyorum, şayet izine gelirsem. Şu an yurtdışında kalmaktayım. Zamanında gidipde Gölbaşından almak istemedim. Şimdide fiyatlar o biçim. Evet, arsanın büyüklüğü güzel. Herhalde imarlıdır? Belki seninlen 50.000Euroya anlaşırız, ne dersin? Tabii arsayı görmem gerekir.

• O kadarına gücümüz yetmez koçum, yinede sağolasın. Ben daha çok uygun taraflara bakmak isterim, örneğin Kazan ya da Yenikent gibi. Ben o kadar sermayesi bol Adam değilim fakat Allah'a şükürler olsun ki, ona görede kanaatimizce geçinmeye çalışıyoruz. Fiyatlar almış başını gidiyor maalesef. Nasip ise bakarız, değilse Allah Kerim deriz yine yolumuza devam ederiz!

• dogrudur dayıcım cümlemizin hakkında hayırlısı sen şimdi memleket havalarınıda özlemişsindir

gece gece iyi gelir link :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...