Sorum erkeklere; Yav nedir şu KEZBAN lafının gerçek anlamı?

Yav nedir şu KEZBAN lafının gerçek anlamı? herkesin ağzında bir kezban lafı. Nedir bu kezban?. Kezbanlık nasıl olur? Neden insanları kezban diye aşağılıyorlar?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kesin bir anlamı yok ki.

Sigarayı çok içen kız: Kezban.

Yüz vermeyen kız: Kezban

Yırtık ama çirkin kız: Kezban

İtici kız: Kezban.

Facebook'unu vermeyen kız: Kezban

Yüzlerce kez çoğaltılabilir. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• hani erkekler alamadığı arabayı aşalar ya buda öyle gibi adamlık kalmamıs ki içimizde bence kızlarımızın hepsi güzel aslında cirkin insanda yoktur ki kezban diyenler aynada kendilerine bakıpta söleseler mosmos olurlar :)))

0|0
    0|0
  • ergenlerin kullandığı bir kelime

1|0
    0|0
  • kezban bakımsız kendine özen göstermeyen kızlara denir bıyıklarını düzenli almaz sakal bırakır koltuk altını almak yerine uzun kollu giyer makyaj yapmaz yapsada beceremez maymuna döner kekoların kız versiyonudur

0|0
    0|0
  • aşağılamak alçak düzeyde olan varlıklara ait olan bir özellik. alçak katta yaşıyor üst kata çıkamıyor napsın canı sıkılıyor orda antik kuntk şeylerle uğraşıyor.

0|0
    0|0
  • ben hiç kullanmam kullananlardan da haz etmem.

THE END...

0|0
    0|0
  • Adın kezban mı yoksa... :))

0|0
    0|0
  • Aslinda güzel ama bakimsizm olan hatunlar

1|0
    0|0
  • lakap takanları hiç sevmem onun için diyeceğim tek şey herkes hak ettiğini eninde sonunda yaşayacak.

0|0
    0|0
  • Çok saçma kelimeler bunlar :/

0|0
    0|0
  • bosver hıc arastırma bence

0|0
    0|0
  • bakire kıza kezban denir

0|0
    1|0
  • aslında kezban bir aşagılama degildir saf köylü kızı manasındadır

0|0
    0|0
  • salak oldukları ıcın kullanma geregı duyuyorlar

0|0
    0|0
  • lakap takan ınsanlardan

nefret ediyorum

takılma sen bu işse :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Biz de kiro neyse onlarda da Kezban o işte.

0|0
    0|0
    • Ama kıroluğun tanımıını yapabiliyoruz biz. Soruyorum kezban nedir diye cevap yok.

• Kızların klişe ve "guya" aşırı muhafazak?r sinir bozucu tavırlarıni Kezban lik diye adlandiriyorlar. Ben öyle anlıyorum en azından

• bakım yapmayan kızlara taktıkları kelime veya erkeklerde çok fazla muhabbeti olmayan kızlara taktıkları kelime .bunu söyleyen erkek acıncak durumdadır ama fakında değilller işte

0|0
    0|0
  • Cunku Kezban oluyolar:D

0|0
    0|0
  • kezban bir erkeğin icine düşüp sonra ya bna asilio sapk slk diye anlamsız hareketler de bulunan kızdır bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...