Erkekler sorum size...bayanlardan da yorum alabilirim ama öncelikle beyler neden böyle oluyor?

çok severek evlendiğiniz ve herkesin gıpta ile baktığı bir eşiniz var. çok uzun süredir evlisiniz size bir evlat vermiş sizi ailenizi her anlamda başının üstünde tutan bir eş hem çalışıyor hemde aile içinde herşeye yetişiyor. kendi ayakları üzerinde durabilen güçlü bir kadınlasınız. cinsel yönden olsun diğer yönlerden olsun sizi %100 destekliyor. maddi manevi her anlamda yanınızda. üstelik cinsel anlamda yetersiz olmanıza bile ses etmeyip sizi teselli ediyor. neden böyle bir kadını aldatır ve yuvanızı yıkma riskine girersiniz. üstelik söz konusu kadınlar ailece görüştüğünüz kadınlar olur. değer mi. bir ömür verilerek yaşanan bu yuva anlık hevesler için temelden sarsılır mı. her anlamda sizin isteklerinizi cevaplayan hatta sizi mutlu etmek adına her isteğinize de evet diyen bir son derece dişi ve güzel bir kadın varken...aklım almıyor...

Güncellemeler:
herkese www.dailymotion.com kadınlar susarak gider / cemal süreyya izlemesini ve dinlemesini tavsiye ederim. o zaman çok daha kolay anlaşılır bazı şeyler

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• bu soruyu yuvasını kurtarmaya çalışan bir kadının feryadı olarak görüp acizane fikrimi belirtmek istiyorum.öncelikle şunu aklımızdan çıkartmayalım: peygamber efendimiz "canabı allah'ın en nefret ettiği helal boşanmaktır" buyuruyor bu noktadan baktığımızda asıl olanın yuvayı kurtarmak ve ayakta tutumak olduğudur. gelelim sorunuza.aldatmak neticedir ve bu sürecin sonunda genelde cinsellikte yaşanır. aldatmak bir arayışın neticesidir ya da bir feryadın neticesidir şöyleki; eşinizin sizde bulamayım-göremeyip başkasında gördüğü bir duruma karşı o kişi üzerine yoğunlaşmasıdır diyebliriz.siz her nekadar kendinizi her konuda oldukca iyi tasfir etmiş olsanız bile mutlaka bir iki husus vardır eşinizin sizde görememiş ve bunu gördüğü kişiye odaklanmış olması muhtemeledir.

dediğiniz gibi her şey mükemmel ise eşiniz bunu neden yaptı? ozaman iki ihtimal devreye giriyor 1 eşiniz orta yaş bunalımına girmiş ve aşkı yeniden yaşamak tatmak bir başka kadın tarafından yine- yeniden beğeniliyor olmanın hazzını duymak ve bu yaştan sonra yine-yeniden aşık olablirmiyim sorusuna cevap aramak için yapmış olablir. 2- eşiniz nefsani duygularına hakim olamayan ve nefsine düşkün bir insan olmalı ki bunun nedenide genelde p*rnografik içerikili resimler filmler dergiler ya da sohbetler olablir.ayrıca şunuda unutmayınki kadını en büyük düşmanı kendi hemcinsidir yani kadın istemediği sürece erkek nefes bile alamaz iken bir kadın istemeden bir erkeğin onun aklını çelmesi ya da ayartması mümkün değildir daha açık ifade ile tanıdığınız olan hanımefendi belkide sizden intikam almak için eşinizi ayartmış olablir.

inşallah en kıza zamanda yuvanız yeniden mutluluk yuvası haline gelir.rabbim her daim yar ve yardımcınız olsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• anlamak çok zor bazı erkekleri değişiklik arayalı baska cinselliklere bakalım diye hanımını düsenmeden bunu yapıyor

1|0
    0|0
  • düşüncem şudurki;

Çinli hoca öğrencileri ile ormana pikniğe gitmişler. Hoca öğrencileri toplamış, çocuklar, şuradaki ağaç neden kuru bilen varmı...demiş.

herkes yorum yapmaya başlamış, en son hoca demişki, AĞACIN KURDU AĞACIN İÇİNDEDİR.

siz bu kurdu çok sonradan veya çoktan farketmişsiniz.

demek istediğim, kişi içindeki kurduyla birlikte yaşar. ve ölür :)...

Bilginize...

1|0
    0|0
  • bir kitapta okumuştum;cinsel anlamda sorunlu erkekler aldatmaya daha meyilli oluyormuş.ben de böyle tiplerin hemcinsim olmasından utanıyorum açıkçası.

1|0
    0|0
  • aman bosanma gıt bı destek al uzmandan . danıs mutlaka

1|0
    0|0
  • Bence onu yapan erkek aptal'dır.. Herşeyi veriyorsun her şekilde,her isteğini yerine de getiriyorsun ve seni aldatıyor.. Onun erkekliğinden şüphe ederim..He belki erkektir ama önemli olan ADAM olabilmek...

1|0
    0|0
    • teşekkürler cevap için haklısın adamlık asıl mesele. evde her şeyi ile sana bağlı ve tertemiz bir mahremin varken bunu yapmak adamlık değil. ve sonuç tabiki ayrılık oldu.şimdi bin pişman ama çok geç.

• Cok sevdim ya muhabbetini :)

• teşekkürler

• İnsanda var o neyap et değiştiremezsiniz

1|0
    0|0
    • yakız oluyor ama kendinle beraber eşini çocuğunu ve tüm çevreni yıpratıyorsun buna değmez bence

• burda olduğum sürece gerçekten yardıma ihtyacı olanlara elimden geldiğince cevap yazmaya çalışıyorumzaten.soru geldiğinde cevaplarım .bunca yılın tecrübesi bir şekilde aktarılırsa daha sağlıklı insanlar oluşur kanısındayım.ve bundan çok mutlu olurum.ciddi ve aklı başında sorunu olanlara verdiğim pek çok cevap var. insan insana vesile olur sonuçta.

• Aynen sağol

• onu onu işte onu istiyorum.

nerde o kadın..

onu getirin bana...

hala duruyonuz mu=

çabuk. çabuk. çabuuukkkk!...

0|0
    0|0
    • kaptılar arkadaşım :) 2 ay sonra tekrardan evleniyorum. 4 yıllık bir yalnızlıktan sonra Rabbim bana da güldü şükür.

• VAY ANASSSINI YAW!...

neyse aklında olsun yine ;)

• anlattığınızı benimde aklım almadı kelimesi kelimesine okudum

1|0
    0|0
    • sanırım aslında sorunun cevaplarından biri bu... birlikte olduğu kadın beni arayıp kocan yanımda senin gibi bir kadın bile aldatılabilir bunu anla dedi :(

• o bana yakışmaz 4 sene geçti aradan ve ben artık yeniden evlenme kararı aldım zaten kısmetse yakında evleniyorum. zaman herşeyin ilacı...

• en doğrusunu yapmışın o seni haketmemiş takma kafanı

• Bunu yapanın akli dengesi bozulmuştur... Öyle birisini bulucaksın aldatıcaksın bak sen şu salağa...

1|0
    0|0
  • Macera arayan erkektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu kadın sizmi oluyorsunuz ?

1|0
    0|0
    • Çok doğru yazdığınız bu seferki kişiyle ömürlük olsun sevginiz

• aminnn. çok teşekkürler. Allah herkese mutlu yuva nasip etsin.

• Sanırım heyecan ayarayışı.Bu sorunun peki bilimsel bir cevabı varmı? bulabildiyseniz yazın ya da link atın bende okumak isteri

1|0
    0|0
  • ben bunları duydukca ve bazen de tanık oldukca evlenmeye korkuyorum zaten evlilik için de gec kaldım :(

1|0
    0|0
    • herşeye rağmen evlilik güzel şey ben kırgınım ama ümitliyimde. zira hayatta herşey risk ve bazen bu riski alıyorsun. yalnızda olmuyorki üstelik evlenmeyip ne yapacaksın ... kucak dolaşmak her kadının harcı değil. enazından bana ters

• Allah mesut etsin insallah bende sevdigime kavusurum ama benimki hayal gercek olmaz cünkü o beni sevmiyor :(

• sağolun. ama inanın hayatta hiç ummadıklarınızla karşılaşıyorsunuz.Rabbimin hazinesi çoookk geniş. sen ona sıkı sarıl sonrada bekle...ben bu zor zamanları bu düstur ile etlattım. dilerim hayat hep güler sana

Yükleniyor...