Böyle desemmi sizce? Siz olsanız napardınız?

Sınıfta bayaa para verdiğim kulaklığım kayboldu.Bi kac hafta sonra onu sınıfta baska bir kızın elinde gördüm üstünde leke vardı ve benim kulaklıgımın ustude lekeliydi.Bunu yakın arkadasıma soyledim sanirim kulakligimi o almis dedim ama simdi yakin arkadasiminda gidip bunu baskasina soylemesinden korkuyorum kızın adinin hırsıza cikmasini istemiyorum.Acaba arkadasima kızın gunahini aldim kulakligi benimki degilmis desemmi? Siz olsaniz napardiniz

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Hislerine güven aynısı banada olmuştu doğru çıktı içimden düşündüklerim.Git kızın yanına tek çağır deki kusura bakma birşey sorucam ama ben kulaklığımı kaybettim 1hafta önce aynı onunda burasında leke vardı yanlış anlama sana hırsız demek istemiyorum ama biryerde bulmuş veya biride vermiş olabilir diye diyorum benim olma ihtimali var mıacaba bu kulaklığın de

0|1
    0|0
    • Yapamam üstünden zaman gectişu ano kulaklık benim icin onemli degil soruda sordugum sey önemli

• Katılıyorum aynen böyle yap :)

• Bende diyorum ki öyle bir şey deme arkadaşına.Sadece başkasına söylememesi için tembihle canım anladınmı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...