Arkadaşımın kardeşinin kız arkadaşının abisi öğrenmiş

arkadaşlar benim bir dostum var onun kardeşi bir kızla çıkıyor abiside öğrenmiş abiside belalı arkın kardeşi abisiyle konuşsa kızıda arkın kardeşinide öldürür durumda askerdende yeni gelmiş ne yapmalı ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Öyle şeymi olurmuş :D seks yapmıyorlar ya o yaşta :D:D sadece buluşup konuşuyolardır . bunun ne zararı olabilir ki :D hala öyle saçma sapan abi tiplerimi var ya

0|0
    0|0
    • öylede abisinin arkadaşı sarılıp yürürken görmüş

• Sarılıp yürümekte ne var . Sokakta öpüşürken görse napıcaktı yani tutup kızı o an mı öldürücekti ?

Arkadaşın ayrılsın o kızdan . Öyle ailesi olan biriyle ne kadar devam edilebilir ki ?

Kızlar Ne Diyor 1

• arkadasinin niyeti ciddiyse istemeye gitsin belali abi ancak öyle durdurulur benimde basimda var birtane kimse göz actirmiyor ama acik acik da diyor niyeti ciddi olan gelir ister diye

0|0
    0|0
    • cocuklar 14 yasında daha cocuk konuscam diyo cocukta çok iyi biri eli yüzü düzgün tofaşın basketbol seçmelerini kazandı önü açık geleceği parlak bir çocuk ama abiside anlamıyor

Erkekler Ne Diyor 1

• kan gövdeyi götürecek çok kan akar belalı dediğine göre

0|0
    0|0
    • abisi 22 yasındamı ne bana abisiyle konusursa kızı öldürür dedi cocuklar daha 14 yasında

• işleri zor vallahi kardeşim ya Allah yardımcıları olsun

• saol

Yükleniyor...