Kapat

Radyo yayınına bağlanıp ilk istek yaptığınız şarkıyı hatırlıyor musunuz? Kimin için istediniz?

Radyo yayınına bağlanıp ilk istek yaptığınız şarkıyı hatırlıyor musunuz? Kimin için istediniz?

Ben ilk ve son defa olarak arabesk bir şarkı istek yapmıştım, 13 yaşında falandım, kendim için :D

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Şu yaşıma kadar hiç istek parça yapmadım , benim için yapanlar oldu ama dinleyemedim ki

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• Msj cekmiştim çalmamışlardı sinir oldum

0|1
    0|0
  • orta okulken bende ilk ve son kez radyo yayınına bağlanmıştım.kim için şarkı istedim hatırlamıyorum ama programcıyla konuşurken kendi sesimi dinliycem diye saçmalamıştım:D

0|1
    0|0
  • Mesaj attim o zamanlar hoslandigim bi cocuk vardi ibrahim tatlises bulamadim istemistim ve calmislardi :D ama cok sacma bi secimdi

0|1
    0|0
  • Lise birdeydim o zaman 105.5 frekansti emirin programıydi tüm okul arkadaşlarım için istemiştim onlarda dinlemiştir eminim çok meşhurdu o zaman o program arabesk bi şarkıydi :) ne günlerdi yaa

0|1
    0|0
  • Hiç bağlanmadım :(

0|1
    0|0
  • Hiç aramadım ben :(

0|1
    0|0
  • 13 yaşında arabesk :S

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• konuyla alakası yok ama radyocu mu olsam ne yapsam çünkü bu konuda yetenekliyim ve insanların sesi olacağıma inanıyorum dün kendime bunu söyledim.

0|1
    0|0
    • Büyük radyolara başvur, staj yapmakla başla, teklif et onlara. Yetenekli olduğuna inanıyorsan tabi. Yerel radyolara girişme..

• bilemiyorum çünkü insanların duygularını düşüncelerini çok iyi anlıyorum bu yüzden isterdim.

• 20 yaşında falandım sınıfımdaki bi kız için istekte bulunmuştum ama şarkıyı hatırlamıyorum..

0|1
    0|0
  • Feridun Düzağaç - Lavinya

Lisede bir arkadaşım içindi. Severdi o şarkıyı. Hayatımda yaptığım ilk ve tek radyo isteğiydi. Garip bir histi o konuşma anı :))

0|1
    0|0
  • Yayın yapan akrabamdı. Ondan istemiştim. O dönem kötüydüm. link

0|1
    0|0
  • Tam 90 imbat fm damardan kalbe. Cansever feat. müslüm gürses link Yurtta kaldığım zamanlarda tüm yurtta kalan kader mahkumları için istemiştim.

0|1
    0|0
  • :D yok öyle bir şey yapmadım şükür

0|1
    0|0
  • yine yıllarrrrr önce idi..murat gögebakan ay yüzlüm :) ı

0|1
    0|0
Yükleniyor...