Neden bu sanatçının adını duyduğunuzda yüzünüz ekşiyor ?

Bu sanatçı HADİSE..! Türkiyeyi en iyi şekilde yurtdışında temsil ediyor. Şarkılarına gelince gayet güzel ve sahne performansı ise Türkiyedeki en iyi kadın performansı. ?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• HASTASIYIM HASTASIYIM HASTASIYIM

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• link ucuzca taklit yapıyor sesi iyi olabilir fakat kesinlikle özgün bir kişiliği yok bu yüzden yaptığı işler de kimseninhoşuna gitmiyor

0|0
    0|0
  • Şebnem ferahın sesi hadise de var mıacaba.

0|1
    0|0
    • kıyaslamaya neden girdin onu anlamadım ?

Ben sorumda herhangi bir kıyaslama yapmadım.

• bilemiyorum hakkını o kadar da yemiyim. Ama gerçekten daha iyileri de var.

ülkemiz de çoğunlukla kınarlar. Özellikle kadınlar çekemez.. Sonuçta Shakira da burada olsa o kadar açık olamazdı ünlenemezdi değil mi..

• Haklı olabilirsin, herkesin kendi yorumu sonuçta :)

• Hic sevmem.

0|0
    0|0
  • Fiziğiyle mi temsil ediyor ayıptır sorması neyle temsil ediyor ?

0|0
    0|0
  • eskımıyokı ben severım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hadise iyi sanatçı hoş sanatçı ama çokta abartılmamalı bence ;) Ama iyi sanatçı sözüm yok.

0|0
    0|0
    • karadenizli52 :))

Açık giyinmesi mi seni rahatsız etti ;)

• İnsanların kendi giyimiir düşüncesidir ne rahatsızlığı dedimya iyi sanatçı sözüm yok diye isterse çıplak gezsin banane? :)

• Neyse kanka ben sana sonra anlatırım :O))))

• türkiyeyi vatanı olarak görmeyip bu ülkede kazandığı paradan belçikaya vergi ödeyen bir kaşarlanmış vatan haninini sevmem ben işim olmaz.

1|0
    0|0
    • Çok yanlış düşünüyorsun, kadın o saçma ithamları resmi belgelerle yalanladı.

• hadise mi yurtdışında bizi temsil ediyor ?

yok yaa

0|0
    0|0
  • Kadnda bi' iticilik var..1-2 şarkısı güzel ve seksi kadın.Ama yine de itici.

0|0
    0|0
  • Ben severek izliyorum :D

0|0
    0|0
  • yüzünü ekşitenler bayandır çekemiolar çünkü

0|0
    0|0
    • Katılıyorum, kadın güzel, çekici ve göz alıcı :)

• penti de reklamı vardı bir ara tutturdu bayan arkadaşlar o bacaklar hadisenin değilmiş falan falan derken gerçeği öğrendiler kaldılar öyle :D

Yükleniyor...