Galatasarayin basina kim gecmeli?

Ben bu manciniden hic memnun değilim yerine kim geçse daha iyi olur?

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• fatih terim dönmeli.

0|1
    0|0
    • keşke dönse :( yine 1-0 yeniliyoruz bu mancini futboldan gram anliyosa ben adam değilim ya :@

• Fatih Terim :(

0|1
    0|0
  • Bu kadar çabuk bir teknik direktörü silip atmak doğru değil sonuçta markası ve kalitesi ortada bir adam.Tazminatından yırtmalıyız yani bu kadar sıkıntı içinde gönderemeyiz bu adamı ben inanıyorum ki Mancini ligi iyice tanıdı bence seneye çok az hatalarla 4.yıldızı rahat takarız.Mancini ve takımıma gittikçe daha da güveniyorum olsun varsın 2-1 yenilmişiz ne var sanki.Yenilmez takım yoktur.

0|0
    0|0
    • tamamda oyuncu değişiklerine bir bakarmisin? gole ihtiyacimiz var 90.dakikada forvet cikarip orta saha aliyo bunu sen yapmazsin.bence beyni sulanmis mancininin.

• Fatih hocam dönsün artık.

0|1
    0|0
  • Bennnn :))

0|1
    1|0
  • Benim gecmem lazım

0|1
    0|0
  • Guardiola gelsin ben o adama bayılıyorum morinyoda gelebilir:))

0|1
    0|0
    • tamam başkanla konusunca ileticem isteklerini gizli :D

• Hiç sorma batırdı bizi allahtan feneri yendikte kurtardık aman nese nasıl olsa avrupada Türkiyeyi temsil eden tek takım biziz :))

• hehehhee h�klisin :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Fatih terim

0|1
    0|0
  • Fatih Hoca geçmicekse Şenol Güneş veya Denizli ikisinden biri iyi olur ;)

0|1
    0|0
  • şenol hoca

0|1
    0|0
  • Tywin Lannister geçsin...Disiplin şart...

0|1
    0|0
  • Mustafa denizli gelsin türk ligini bilir tecrübeli adam.

0|1
    0|0
  • Lucescu geçse iyi olabilir .

0|1
    0|0
  • selçuk 3 metre ötedeki adama pas atamıyorsa mancini ne yapsın kardeşim ? ben de bayılmıyorum manciniye ama hak var adamın kendi takımı değil.sabretmek destek çıkmak lazım

0|0
    0|0
    • zaten selcuktan drogbaya kadar takimda disiplinsizlik var sneijder mac saati gidiyo boks izlemeye varmi böyle bisey bunlarin tek sorumlusuda bence mancini.takim basinda kalirsa seneyede bu takimdan bisey olmaz.

• tamam işte sende yazmışsın zaten adamın kendi takımı değil. biraz sabır sadece

• Sen gec panpa cok iyi bilionuz ya abi sabredin lan artik

0|0
    0|0
    • yok abi sabretmekle alakasi yok adam sadece artislik patinaj başka bisey yok boşu boşuna seneyide kaybetcez bari seneye takim adam olsun.

• Cityde ama 3.yilinda sampion oldu bekle biraz hersene teknik adam mi dgisir birak takimini kursun

Yükleniyor...