Bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

Bir erkekten hoşlandığını nasıl anlarsın ? ya da onun senden hoşlandığını nasıl anlarsın

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• bakışları seni gördüğünde hareketleri gözünün parlaması her fırsatda kaçamak bakışları

0|0
    0|0
    • göz göze gelmek hep bana bakması hoşlantımı beğenme mi sence

• olabilir aslında :D

• Kolay gelsin sana :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Mesaj at , sonra görecen zaten nasıl hoşlandığını :)

0|0
    0|0
  • utangac biriyse senle konusamıyosa anlarsın tuaf hareketlerinden kacınır sende ben sevdigim kızı 1. sınıftanşu anünideyim daha söyleyemedim ara sıra görüyorum o kadar hani

0|0
    0|0
    • çocukla konuşmuyorum ama her sabah akşam görüyorum göz göze geliyoruz bu hoşlantımı

• utangaç galiba biraz agır abi gibi :)

• :D adamım benim o :D

• ya bir erkeğin senden hoşlandığını anlamak istiyorsan konuş lafı sevgili muhabbetinde dolandır eğer böyle normalinden daha heyecanlı konuşuyorsa sana karşı bişeyler hissediyordur yok konuşamadığın biriyse göz teması kur sonra arkadaşlarına dönerek gülümse o anki tepkisine göre karar verebilirsin senden hoşlanıp hoşlanmadıpına... onu görmek içinde bir heyecana neden oluyorsa bilki sende ondan hoşlanıyorsun... sadece bir kıpırtı :)

1|0
    0|0
    • evet onu görünce kalbim çok hızlı çarpıyo bırak yüzünü adını duyunca bile kalbim çıkcak gibi

• yolunun üstü değil miydi :D

• yolumun üstüü :)

Kızlar Ne Diyor 4

• valla aynı seyi bende merak ediyorum anlayamıyorum bir turlu:(((

0|0
    0|0
    • çocukla konuşmuyorum ama her sabah akşam görüyorum göz göze geliyoruz bu hoşlantımı

• zamanla olur merak etme sadece konuşmaya falan calış arkadaslık kur face falan varsa ekle işte:)

• face kullanımıyorum ama arkadaşımdan aradım facebooku yok :)

• anlayamam ya

0|0
    0|0
  • bende şüphedeyim gözleriyle yiyo ya neden gelip konuşmuyo bilmiyorum

0|0
    0|0
  • tuhaf tuhaf hareket ederse

0|0
    0|0

• yoook

Yükleniyor...